روزنامه صبح
آر اس اس خبرجنوب
کل صفحات خبرجنوب
مسکوکات در بازار شیراز
 تبلیغات خبر جنوب تبلیغات خبر جنوب تعالی دانش تبلیغات خبر جنوب
تبلیغات خبر جنوب تبلیغات خبر جنوب
بهره برد‌‌اری از محور۴ خطه یاسوج - شیراز تا پایان سال :: روزنامه خبر جنوب :: نیازمندیهای خبر جنوب
NID : 187352
1399/05/14

بهره برد‌‌اری از محور۴ خطه یاسوج - شیراز تا پایان سال

استاندار کهگیلویه و بویراحمد از به بهره‌ برداری رسیدن محور چهار خطه یاسوج_شیراز تا پایان دولت دوازدهم خبر داد.
حسین کلانتری با تاکید بر این که پیگیری و سرعت بهره برداری از راه ‌های استان در اولویت کاری ما قرار دارد، گفت: محورهای یاسوج_ سمیرم، دهدشت_پاتاوه، یاسوج_شیراز و یاسوج_ سی‌ سخت باید تا پایان دولت به بهره برداری برسند. وی از زیر بار ترافیک رفتن محور گچساران_خیرآباد در هفته دولت خبر داد و گفت: این محور 50 کیلومتر بوده و اعتبار آن 200 میلیارد تومان است.
کلانتری افزود: با تخصیص اعتبار ویژه از سوی دفتر مقام معظم رهبری محور پاتاوه_دهدشت نیز تا پایان سال به بهره برداری خواهد رسید.
وی با اشاره به اینکه محور یاسوج_شیراز یکی از شریان های مهم ارتباطی استان است، عنوان کرد: این محور در حوزه استان ما 32 کیلومتر است و 2 قطعه 4 کیلومتری نیز در حال آماده سازی است که این 8 کیلومتر تا 2 ماه آینده افتتاح می‌شود. نماینده ارشد اجرایی استان تاکید کرد: محور 4 خطه یاسوج_شیراز تا پایان دولت زیر بار ترافیک قرار خواهد گرفت.
کلانتری با تاکید بر اینکه بهره برداری از این محورها خواسته به حق مردم استان است، اظهار داشت: باتوجه به تاکید رئیس جمهور، مساعدت های سازمان برنامه و قول مساعد وزیر راه و با تامین 60 میلیارد تومان نقدینگی که آن را دو برابر خواهیم کرد تا پایان دولت امکان بهره برداری از این محورها فراهم خواهد شد.

/انتهای متن/
صاحب امتیاز و مدیرمسئول نشریات بین المللی خبر : حسین واحدی پور
License owner & Editor in Chief: HosseinVahedipour
Copyright © 2013 KHABAR International Publications Group. All rights reserved.