روزنامه صبح
آر اس اس خبرجنوب
کل صفحات خبرجنوب
مسکوکات در بازار شیراز
 تبلیغات خبر جنوب تبلیغات خبر جنوب تعالی دانش تبلیغات خبر جنوب
تبلیغات خبر جنوب تبلیغات خبر جنوب
خط خوردن بخشی از عوارض شهرداری شیراز برای فعالان گردشگری :: روزنامه خبر جنوب :: نیازمندیهای خبر جنوب
NID : 192463
1399/07/09

خط خوردن بخشی از عوارض شهرداری شیراز برای فعالان گردشگری

«خبرجنوب»/هفته گردشگری تا جمعه این هفته ادامه دارد و اجرای ویژه برنامه های این هفته از سوی شهرداری شیراز هم ادامه دار است؛ که دربرگیرنده یک سری مشوق ها برای فعالان صنعت گردشگری است.
سرپرست اداره گردشگری و امور زیارتی سازمان فرهنگی، اجتماعی ورزشی شهرداری شیراز دراین باره گفت: برترین‌های گردشگری حوزه شهرداری در هفته گردشگری انتخاب و معرفی خواهند شد.
علی نیری افزود: به منظور حمایت از بخش آسیب دیده از کرونا در صنعت گردشگری لایحه‌ معافیت بخشی از عوارض برای فعالان این حوزه در شهرداری تهیه شده و در صورت تصویب در صحن علنی شورای اسلامی شهر، اجرایی خواهد شد.
نیری در ادامه به بیان برنامه‌های هفته گردشگری پرداخت و اظهار داشت: با توجه به شیوع ویروس کرونا بخشی از برنامه‌ها در قالب وبینارهای تخصصی حوزه گردشگری در شبکه‌های اجتماعی اجرا می‌شود.
به گفته وی درقالب این ویژه برنامه ها قرار است برترین شهردار، پاکبان و آتش‌نشان در مناطق گردشگرپذیرشهری، مدیران بناهای گردشگری تحت پوشش شهرداری، سازمان‌های همکار در حوزه گردشگری شهرداری، باغدار و مسئول حوزه خدمات گردشگری مناطق شهری که ظرفیت گردشگرپذیری دارند،
معرفی شوند.
رونمایی از اتوبوس‌های گردشگری از دیگر برنامه های این مناسبت است و در قالب این برنامه اتوبوس‌ها به عموم مردم از جمله قشر کم‌برخوردار و گردشگران داخلی و خارجی خدمات خواهند داد.

/انتهای متن/
صاحب امتیاز و مدیرمسئول نشریات بین المللی خبر : حسین واحدی پور
License owner & Editor in Chief: HosseinVahedipour
Copyright © 2013 KHABAR International Publications Group. All rights reserved.