روزنامه صبح
آر اس اس خبرجنوب
کل صفحات خبرجنوب
مسکوکات در بازار شیراز
 تبلیغات خبر جنوب تبلیغات خبر جنوب تعالی دانش تبلیغات خبر جنوب
تبلیغات خبر جنوب تبلیغات خبر جنوب
گروگان گيري سريالي :: روزنامه خبر جنوب :: نیازمندیهای خبر جنوب
NID : 198008
1399/09/12

گروگان گيري سريالي

2 شرور جوان که در اقدامی وحشت آور دست به ربودن 3 مرد کرمانی زده بودند در سیستان و بلوچستان دستگیر شدند.
فرمانده انتظامی استان کرمان در تشریح این خبر گفت: در پی ربودن 2 مرد جوان و یک مرد میانسال در مناطقی از شرق استان کرمان، موضوع به صورت ویژه در دستور کار ماموران انتظامی قرار گرفت.
سردار عبدالرضا ناظری افزود: ماموران پلیس آگاهی شهرستان بم با انجام کار اطلاعاتی شبانه روزی از حضور دو شرور مرتبط با این جرایم در یکی از مناطق سیستان و بلوچستان با خبر شدند.وی ادامه داد: در این زمینه ماموران پلیس استان کرمان با دریافت نیابت و دستور قضایی و با همکاری پلیس سیستان و بلوچستان موفق شدند در یک عملیات شبانه 2 متهم مد نظر را در مخفیگاه شان در محدوده یکی از نقاط روستایی سیستان و بلوچستان شناسایی و دستگیر کنند.

نجات 3 گروگان کرمانی در سیستان و بلوچستان
سردار ناظری گفت: در ادامه نیز گروهی از ماموران پلیس آگاهی شهرستان بم با اعزام به این استان و رایزنی با سران طوایف مرتبط با این دو متهم، 3 فرد گروگان گرفته شده را آزاد و از مخفیگاه متهمان نیز 5 قبضه سلاح ممنوعه و مقادیری مهمات کشف و ضبط کردند.
وی انگیزه متهمان از این گروگان گیری را اختلافات مالی، نزاع و تنش های قبلی ذکر کرد و از دیگر جرایم این متهمان به چندین فقره آدم ربایی در شرق استان کرمان و زاهدان، اخلال در نظم و امنیت عمومی از طریق تیراندازی و ایجاد رعب و وحشت برای شهروندان اشاره کرد که در نهایت با تشکیل پرونده تحویل مرجع قضایی شدند.


/انتهای متن/
صاحب امتیاز و مدیرمسئول نشریات بین المللی خبر : حسین واحدی پور
License owner & Editor in Chief: HosseinVahedipour
Copyright © 2013 KHABAR International Publications Group. All rights reserved.