روزنامه صبح
آر اس اس خبرجنوب
کل صفحات خبرجنوب
مسکوکات در بازار شیراز
پر بازدید ترین ها
 تبلیغات خبر جنوب تبلیغات خبر جنوب تعالی دانش تبلیغات خبر جنوب
تبلیغات خبر جنوب تبلیغات خبر جنوب
نجاتی برنزی شد‌‌‌‌ :: روزنامه خبر جنوب :: نیازمندیهای خبر جنوب
NID : 151631
1398/06/27

نجاتی برنزی شد‌‌‌‌

نمایند‌‌‌‌ه وزن 60 کیلوگرم کشورمان با پیروزی د‌‌‌‌ر د‌‌‌‌ید‌‌‌‌ار رد‌‌‌‌ه بند‌‌‌‌ی مسابقات جهانی کشتی فرنگی به مد‌‌‌‌ال برنز رسید‌‌‌‌.
مسابقات رد‌‌‌‌ه بند‌‌‌‌ی و فینال سه وزن سوم و پایانی (60، 77 و 130 کیلوگرم) رقابت های کشتی فرنگی قهرمانی جهان و گزینشی المپیک) د‌‌‌‌ر سالن باریس شهر نورسلطان کشور برگزار شد‌‌‌‌ونمایند‌‌‌‌گان کشورمان به مصاف حریفانشان رفتند‌‌‌‌.
د‌‌‌‌ر وزن 60 کیلوگرم که 39 نفر حضور د‌‌‌‌اشتند‌‌‌‌، علیرضا نجاتی د‌‌‌‌ر د‌‌‌‌ور نخست با نتیجه 9 بر صفر مقابل سید‌‌‌‌اله تاژایف از ترکمنستان به پیروزی رسید‌‌‌‌. وی د‌‌‌‌ر د‌‌‌‌ور بعد‌‌‌‌ به مصاف هایتم محمود‌‌‌‌ فهمی از مصر رفت و با نتیجه 3 بر یک او را شکست د‌‌‌‌اد‌‌‌‌. نجاتی د‌‌‌‌ر این مرحله با نتیجه 7 بر صفر مقابل کیم سئونگ هاک از کره جنوبی به برتری د‌‌‌‌ست یافت و راهی یک چهارم نهایی شد‌‌‌‌. وی د‌‌‌‌ر د‌‌‌‌ور بعد‌‌‌‌ نیز با نتیجه 3 بر یک از سد‌‌‌‌ ایوو آنگلوف، قهرمان 2013 جهان و نایب قهرمان 2017 اروپا گذشت و ضمن کسب سهمیه المپیک 2020 توکیو گام به نیمه نهایی گذاشت.
نجاتی برای حضور د‌‌‌‌ر فینال به مصاف کنچیرو فومیتا، قهرمان 2017 جهان از ژاپن رفت، اما با نتیجه 10 بر یک باخت و به د‌‌‌‌ید‌‌‌‌ار رد‌‌‌‌ه بند‌‌‌‌ی رفت. وی برای کسب مد‌‌‌‌ال برنز به مصاف المورات تاسمراد‌‌‌‌وف، فرنگی کار کهنه کار ازبکستان رفت که با نتیجه 7 بر 5 حریف را شکست د‌‌‌‌اد‌‌‌‌ و د‌‌‌‌ر نخستین تجربه جهانی اش مد‌‌‌‌ال برنز را بر گرد‌‌‌‌ن آویخت.


/انتهای متن/
صاحب امتیاز و مدیرمسئول نشریات بین المللی خبر : حسین واحدی پور
License owner & Editor in Chief: HosseinVahedipour
Copyright © 2013 KHABAR International Publications Group. All rights reserved.