روزنامه صبح
آر اس اس خبرجنوب
کل صفحات خبرجنوب
مسکوکات در بازار شیراز
 تبلیغات خبر جنوب تبلیغات خبر جنوب تعالی دانش تبلیغات خبر جنوب
تبلیغات خبر جنوب تبلیغات خبر جنوب
بازگشایی مراکز خدماتی، فرهنگی و رفاهی فرهنگیان در فارس :: روزنامه خبر جنوب :: نیازمندیهای خبر جنوب
NID : 181099
1399/03/11

بازگشایی مراکز خدماتی، فرهنگی و رفاهی فرهنگیان در فارس

بهمن پگاه راد- «خبرجنوب»/ معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی آموزش‌ و پرورش فارس گفت: مراکز فرهنگی، رفاهی و بهداشتی آموزش و پرورش با رعایت پروتکل های بهداشتی در سراسر فارس آماده ارائه خدمات به فرهنگیان و سایر قشرهای جامعه هستند. محسن کلاری گفت: با توجه به هماهنگی های صورت گرفته در حوزه معاونت پشتیبانی، سال تحصیلی جدید از نگاه مالی سالی همراه با صرفه جویی، افزایش بهره وری و کارایی است و امیدواریم که بتوانیم در فضای موجود کرونایی مشکلات را به گونه ای حل کنیم که سالی بدون دغدغه و مشکل را پشت سر بگذاریم. معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی آموزش و پرورش فارس از تخصیص اعتبارات خوب به ادارات آموزش و پرورش سراسر استان در راستای مدیریت فضای کرونایی موجود در سال تحصیلی جدید خبر داد و گفت: ادارات باید با برنامه ریزی منسجم و همگام با پروتکل های بهداشتی از این اعتبارات برای بازگشایی مدارس در سال تحصیلی جدید و برای برگزاری امتحانات پایانی پایه نهم و دوازدهم بهره ببرند .
کلاری به برنامه ریزی های انجام شده در خصوص تامین پوشاک، کتب درسی و سرویس مدارس برای دانش آموزان اشاره کرد و گفت: امسال در نظر داریم مقدمات توزیع کتاب از ١۵ خرداد فراهم شود تا بتوانیم از اول تیر ماه کتاب ها را برای اداراتی که بیشترین ثبت نام را دارند ارسال کنیم .
وی همچنین از توزیع کتاب های دوره متوسطه اول، طبق بخشنامه و برنامه ریزی وزارت به صورت متمرکز توسط مدارس خبر داد و گفت: امسال اولین سالی خواهد بود که کتاب های همه پایه های تحصیلی به صورت متمرکز توسط ادارت آموزش و پرورش و مدارس توزیع خواهد شد و امیدواریم که با همکاری اولیا و مدارس بتوانیم ٢ ماه زودتر از سال های گذشته کتاب ها را توزیع کنیم.
وی بیان کرد: با رعایت پروتکل های بهداشتی، مراکز فرهنگی رفاهی وخدمات در سراسراستان آماده ارائه خدمات به فرهنگیان و سایر قشرهای جامعه هستند و از ١۵ خرداد ماه نیز دانشجویان دانشگاه فرهنگیان می توانند با ارائه کارت دانشجویی خود همانند سایر فرهنگیان از خدمات باشگاه فرهنگیان بهره ببرند .
رئیس اداره تعاون و امور رفاهی کارکنان آموزش و پرورش فارس نیز در گفت و گو با خبرنگار ما گفت: تمامی مراکز خدماتی از جمله رستوران ها، مراکز اقامتی و سالن های برگزاری مراسم با رعایت پروتکل ها و موارد بهداشتی فعالیت ‌های خود را آغاز کرده ‌اند.
مجید مزارعی در مورد فرهنگیان فاقد مسکن که در سایت ثبت نام کرده اند گفت: جمعاً در این مرحله ۳۹ هزار نفر ثبت نام کردند که ۳۵ هزار نفر آن ها به دلایلی از جمله قرمز بودن فرم «ج» پذیرفته نشده اند و تنها ۴ هزار نفر حائز شرایط لازم بودند و اکنون در حل انعقاد تفاهم ‌نامه با اداره کل راه و شهرسازی و سایر مراجع ذی صلاح هستیم و آن دسته از متقاصیانی که تقاضای آن ها پذیرفته نشده تا ۲۰ خرداد ماه که سایت باز خواهد بود، می توانند شکایت خود را وارد کنند تا نسبت به اعتراض آن ها رسیدگی شود.

/انتهای متن/
صاحب امتیاز و مدیرمسئول نشریات بین المللی خبر : حسین واحدی پور
License owner & Editor in Chief: HosseinVahedipour
Copyright © 2013 KHABAR International Publications Group. All rights reserved.