روزنامه صبح
آر اس اس خبرجنوب
کل صفحات خبرجنوب
مسکوکات در بازار شیراز
پر بازدید ترین ها
 تبلیغات خبر جنوب تبلیغات خبر جنوب تعالی دانش تبلیغات خبر جنوب
تبلیغات خبر جنوب تبلیغات خبر جنوب
تجمع اعتراضی کارگزاران مخابرات روستایی خوزستان :: روزنامه خبر جنوب :: نیازمندیهای خبر جنوب
NID : 181103
1399/03/11

تجمع اعتراضی کارگزاران مخابرات روستایی خوزستان

«خبرجنوب»/ بی توجهی نسبت به درخواست کارگزاران مخابرات روستایی خوزستان در مورد پرداخت حقوق معوقه شان کار را به تجمع و اعتراض کشانید.
آنان روز گذشته در مقابل اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی این استان دست به تجمع و اعتراض زدند.
به گفته یکی از کارگزاران معترض که به نمایندگی از حدود ۲۵۰ نفر از معترضین سخن می گفت؛ خواسته اول آنها اجرای طرح طبقه بندی طبق بخشنامه تایید شده دیوان عدالت اداری و آرا گرفته شده از مراجع حل اختلافات اداره کار است.
وی افزود: همسان سازی حقوق و دادن رفاهیات برابر دیگر پرسنل طبق عرف کارگاه، برابر قانون کار ما و دیگر پرسنل دائم باید از حقوق یکسانی برخوردار باشیم و با توجه به این که در قانون برای ما و پرسنل دائم با یک کد کارگاهی بیمه واریز می شود و یکسان هستیم پس باید طبق عرف کارگاه از تمام مزایای قانونی برخوردار باشیم.
این کارگزار عنوان کرد: با توجه به تبدیل وضعیت ما به پرسنل دائمی با صدور حکم کارگزینی باید مانند دیگر پرسنل در چارت سازمانی قرار بگیریم.
وی ادامه داد: به روز شدن تمامی معوقات بیمه همکاران با توجه به اینکه بعد از 88 مخابرات خصوصی شده و مکلف است تمامی مبالغ بیمه سهم کارگر و کارفرما را پرداخت کند که متاسفانه خیلی از همکاران معوقات بیمه ایی دارند و باید از سوی مخابرات واریز و بروز گردد.
این کارگزار بیان کرد: با توجه به نزدیک بودن تعداد زیادی از پرسنل به بازنشستگی باید ما به التفاوت مزد و گروه محاسبه و هزینه بیمه مشخص و طبق گروه و مزد تعیین شده توسط مامورین بیمه تامین اجتماعی محاسبه و اعمال گردد و همچنین بیمه ۴ درصد کارهای سخت و زیان آور نیز تعیین
تکلیف شود.

/انتهای متن/
صاحب امتیاز و مدیرمسئول نشریات بین المللی خبر : حسین واحدی پور
License owner & Editor in Chief: HosseinVahedipour
Copyright © 2013 KHABAR International Publications Group. All rights reserved.