روزنامه صبح
آر اس اس خبرجنوب
کل صفحات خبرجنوب
مسکوکات در بازار شیراز
 تبلیغات خبر جنوب تبلیغات خبر جنوب تعالی دانش تبلیغات خبر جنوب
تبلیغات خبر جنوب تبلیغات خبر جنوب
درخشش پومسه‌ روهای خوزستانی در مسابقات غیرحضوری کشور :: روزنامه خبر جنوب :: نیازمندیهای خبر جنوب
NID : 181179
1399/03/12

درخشش پومسه‌ روهای خوزستانی در مسابقات غیرحضوری کشور

تکواندوکاران خوزستانی در مسابقات آزادِ غیرحضوری پومسه کشور خوش درخشیدند. حسن محمدزاده، دبیر هیأت تکواندو خوزستان اظهارکرد: با پایان یافتن داوری مرحله فینال از نخستین دوره مسابقات غیرحضوری پومسه در گروه مردان و زنان، دیروز (یازدهم خردادماه) مدال‌آوران این دوره از رقابت‌ها مشخص و معرفی شدند که خوشبختانه سه خوزستانی موفق به کسب مدال شدند.
وی با بیان این‌که اولین دوره مسابقات آزادِ غیرحضوری پومسه کشوری با عنوان «جام بزرگ مهربانی» با حضور ۸۰۰ شرکت‌کننده برگزار شد، افزود: این مسابقات در راستای اجرایی کردن طرح پویش «دست‌های خدایی» برگزار شد و تمامی درآمد حاصل از این رقابت‌ها صرف خانواده‌های تکواندوکار آسیب‌دیده از شیوع ویروس کرونا می‌شود.دبیر هیأت تکواندو خوزستان با تمجید از عملکرد خوب ورزشکاران استان در رده سنی ۱۲ تا ۱۴ سال، گفت:‌ زهرا منصوری‌کیا به نشان طلا دست پیدا کرد، مهسا عیسی‌وند به مدال نقره رسید و امیررضا سلمانی‌فرد نشان برنز را به خود اختصاص داد.
وی در پایان عنوان کرد: مطمئنا آینده خوبی در انتظار تکواندو خوزستان است و امیدوارم با استفاده از تجربیات پیشکسوتان و کارشناسان خبره این رشته، هر چه سریع‌تر در مسیر موفقیت گام برداریم.


/انتهای متن/
صاحب امتیاز و مدیرمسئول نشریات بین المللی خبر : حسین واحدی پور
License owner & Editor in Chief: HosseinVahedipour
Copyright © 2013 KHABAR International Publications Group. All rights reserved.