روزنامه صبح
آر اس اس خبرجنوب
کل صفحات خبرجنوب
مسکوکات در بازار شیراز
 تبلیغات خبر جنوب تبلیغات خبر جنوب تعالی دانش تبلیغات خبر جنوب
تبلیغات خبر جنوب تبلیغات خبر جنوب
افشین پیروانی در نقش مدیرعامل پرسپولیس ! :: روزنامه خبر جنوب :: نیازمندیهای خبر جنوب
NID : 181183
1399/03/12

افشین پیروانی در نقش مدیرعامل پرسپولیس !

پرسپولیس بعد از آن دوران موفقیت آمیز ثبات در مدیریت در مسیر تغییرات پیاپی افتاد و امروز دیگر این تیم رسما بدون حضور مدیرعامل اداره می شود. افشین پیروانی اما حضورش در این مقطع باعث شده این کمبود بزرگ کمتر به چشم بیاید.او در روزهایی که مجمع باشگاه و هیأت مدیره در اوج انفعال و کم کاری هستند به نوعی نقش مدیرعامل باشگاه را بازی می کند. در حالی که به نظر می رسید بعد از رفتن انصاری فرد مجمع دست به انتخاب مدیرعامل جدی بزند اما عملا این اتفاق نیفتاد تا پرسپولیس با وجود اختلافات جدی که به نظر می رسد در بین اعضای هیأت مدیره اش وجود دارد بدون مدیرعامل اداره شود.
افشین پیروانی اما در چنین روزهایی دارد نقش مدیرعامل باشگاه را بازی می کند؛ نقشی که از زمان بازی جنجالی با سپاهان در اصفهان پرررنگ شد. در واقع خیلی ها معتقد هستند که پرسپولیس سه امتیاز آن بازی را مدیون پیروانی است. در آن روز سپاهانی ها در زمان مقرر در زمین مسابقه حاضر نشدند و اصرار پیروانی به اجرای قانون باعث شد تا در نهایت این تیم بتواند رای انضباطی این بازی و سه امتیاز آن را به دست بیاورد.
او در جلسه کمیته استیناف هم توانست به نوعی از پرسپولیس دفاع کند که در نهایت نتیجه اش امروز اختلاف ده امتیازی با سپاهان است.اما چالش بعدی پرسپولیس با شیوع ویروس کرونا رقم خورد. تعطیلی مسابقات تیم های دیگر لیگ را به این فراست انداخت که متحد شده و خواهان تعطیلی مسابقات باشند و پرسپولیس تنها تیمی بود که با جدیت خواهان برگزاری مسابقات بود. در این روزهای سخت که مدیرعاملان باشگاه های پرطرفدار و سرشناس تمام تلاششان را می کردند و مجمع پرسپولیس در منفعلانه ترین حالت ممکن قرار دارد پیروانی یک تنه در حال مقابله و مجادله است و تا امروز نیز که اتفاقاتی که رخ داده نزدیک به خواسته های این باشگاه بوده است.
هیأت مدیره و مجمع پرسپولیس در اینروزها تنها در حدود ده درصد از مطالبات بازیکنان را پرداخته اند و عملا در هیچکدام ازمعادلات مربوط به تصمیمات جدی درمورد برگزاری لیگ و چالش هایی از این دست حضور پیدا نکرده اند. باید دید پیروانی به عنوان مدیراجرای و در عمل مدیرعامل پرسپولیس تا چه زمانی این مسئولیت ها را همزمان پیش ببرد و آیا مجمع پرسپولیس چه زمانی از این رخوت و انفعال سنگین خارج خواهد شد؟

/انتهای متن/
صاحب امتیاز و مدیرمسئول نشریات بین المللی خبر : حسین واحدی پور
License owner & Editor in Chief: HosseinVahedipour
Copyright © 2013 KHABAR International Publications Group. All rights reserved.