روزنامه صبح
آر اس اس خبرجنوب
کل صفحات خبرجنوب
مسکوکات در بازار شیراز
پر بازدید ترین ها
 تبلیغات خبر جنوب تبلیغات خبر جنوب تعالی دانش تبلیغات خبر جنوب
تبلیغات خبر جنوب تبلیغات خبر جنوب
روحانی: ملت و کشور ما زیر سایه رهبری فرهیخته در برابر انواع توطئه‌ ها حراست شده است :: روزنامه خبر جنوب :: نیازمندیهای خبر جنوب
NID : 181241
1399/03/12

روحانی: ملت و کشور ما زیر سایه رهبری فرهیخته در برابر انواع توطئه‌ ها حراست شده است

رئیس جمهور گفت: حضرت امام (ره) در اواخر عمر خود مواردی که باید در قانون اساسی اصلاح می‌ شد را مشخص کردند و نتیجه اصلاح قانون اساسی باید به رأی مردم گذاشته شود. در سال پایانی عمر امام (ره) اقدامات بسیاری صورت گرفته، اگر این اقدامات نبود شاید با مشکلات فراوانی بعد از وفات ایشان رو به رو می ‌شدیم.به گزارش خبرآنلاین، حجت الاسلام حسن روحانی در جلسه هیأت دولت اصلاح قانون اساسی در اواخر عمر امام (ره) را یکی دیگر از مسائل مهم دانست و افزود: آن چه در قانون اساسی ما قبلا بود شرط مرجعیت برای کسی که می خواهد رهبر نظام اسلامی و انقلاب اسلامی باشد بود و امام (ه) این مسئله را حل کرد و با نامه صریحی که نوشتند شرط مرجعیت را برداشتند و مسئله دیگری که بسیار در روزهای پایانی زندگی امام (ره) و ماه های آخر عمر ایشان مهم بود مسئله اصلاح قانون اساسی بود. رئیس جمهور افزود: آن همه خواب آشفته‌ ای که دشمنان برای رحلت امام (ره)
پیش‌ بینی کرده بودند و فکر می‌ کردند در کشور بعد از وفات امام (ره) نه امنیتی و نه وحدتی خواهد بود و نه مجلس خبرگان رهبری قادر خواهد بود تا هفته‌ ها رهبری را تعیین کنند که این هم عنایت خدا بود که در همان روز ۱۴ خرداد رهبر نظام مشخص شد و زیر سایه همین رهبری فرهیخته در برابر انواع توطئه‌ ها ملت و کشور ما حراست شده است.وی در بخش دیگری از سخنان خود با تاکید بر این که مردم باید برای اداره کشور دلگرم باشند ادامه داد: تا پایان امسال حدود ۱۷۰ هزار میلیارد تومان در صنعت و معدن تکمیل طرح و پروژه خواهیم داشت. ۶۵ هزار میلیارد تومان در راه و شهرسازی افتتاح خواهیم داشت. این شرایط نشان می دهد که مردم ما باید کاملاً برای ادامه اداره کشور دلگرم و مطمئن باشند البته سختی های فراوانی وجود دارد. شرایط تحریم و سختی همه جای خود موجود است.رئیس جمهور با اشاره به ورود بیش از ١۴ تا ١۵ میلیون نفر به بازار بورس گفت: راه برای عرضه و فروش سهام عدالت از روز شنبه برای سهامداران باز شده است؛ اکنون بازار بورس پذیرای سهامداران جدید است که در طول تاریخ ۵٠ ساله فعالیت بورس سابقه نداشته است .
روحانی یادآور شد: مردم می توانند سهام عدالت خود را نفروشند، حفظ کند و یا به عنوان وثیقه در بانک بگذارند و کارت اعتباری دریافت و برای نیازمندی های خود مصرف کنند.

/انتهای متن/
صاحب امتیاز و مدیرمسئول نشریات بین المللی خبر : حسین واحدی پور
License owner & Editor in Chief: HosseinVahedipour
Copyright © 2013 KHABAR International Publications Group. All rights reserved.