روزنامه صبح
آر اس اس خبرجنوب
کل صفحات خبرجنوب
مسکوکات در بازار شیراز
 تبلیغات خبر جنوب تبلیغات خبر جنوب تعالی دانش تبلیغات خبر جنوب
تبلیغات خبر جنوب تبلیغات خبر جنوب
۲۴۵ نماینده مجلس خواستار رسیدگی فوری به اقتصاد و معیشت طبقات ضعیف شدند :: روزنامه خبر جنوب :: نیازمندیهای خبر جنوب
NID : 181242
1399/03/12

۲۴۵ نماینده مجلس خواستار رسیدگی فوری به اقتصاد و معیشت طبقات ضعیف شدند

۲۴۵ نماینده در جلسه علنی دیروز مجلس خواستار رسیدگی فوری به اقتصاد و معیشت طبقات ضعیف شدند. علی کریمی فیروزجایی، عضو هیأت رئیسه مجلس متن بیانیه ‌ای که به امضای تمام نمایندگان مجلس رسیده بود را در صحن علنی مجلس قرائت کرد. در بخشی از این بیانیه آمده است:
**شرط تحقق در رأس امور بودن نظم در انجام وظیفه، طهارت اقتصادی و اولویت شناسی است، امروز اقتصاد و فرهنگ در صدر اولویت ‌های کشور است که در این میان رسیدگی به اقتصاد و معیشت طبقات ضعیف و ارتقای شاخص‌ های عدالت، فوری ‌ترین مسئله ما است اما جبران عقب ماندگی در مقوله عدالت با کار عادی میسر نمی ‌شود و نیازمند جهاد شبانه روزی است. باور داریم در شرایط ناگوار اقتصادی مردم که ناشی از به هم پیوستگی ناکارآمدی‌ های اجرایی و فشارهای زورگویان عالم است علاوه بر فعالیت جدی در حوزه تقنین و نظارت در چارچوب اقتصاد مقاومتی باید به معنای واقعی کلمه مردمی شویم.
**معتقدیم ۵ خصوصیت مهم ضامن موفقیت مجلس یازدهم در ۴ سال پیش رو خواهد بود. اول انقلابی بودن، دوم انسجام داشتن، سوم حفظ استقلال، چهارم حرکت با برنامه تحولی و پنجم استفاده از ظرفیت تمام نمایندگان که فقدان هر یک از ویژگی‌های فوق به تنهایی می ‌تواند مجلس یازدهم را از طی مسیر درست منحرف سازد و عامل ناکامی شود.
**مجلس یازدهم ید واحده ‌ای برای استعانت از خداوند متعال، برای بیعت با رهبری معظم، برای گرفتن حق مردم و نوازش محرومان و برای دست رد زدن بر سینه دشمنان ملت ایران اسلامی خواهد بود».

/انتهای متن/
صاحب امتیاز و مدیرمسئول نشریات بین المللی خبر : حسین واحدی پور
License owner & Editor in Chief: HosseinVahedipour
Copyright © 2013 KHABAR International Publications Group. All rights reserved.