روزنامه صبح
آر اس اس خبرجنوب
کل صفحات خبرجنوب
مسکوکات در بازار شیراز
 تبلیغات خبر جنوب تبلیغات خبر جنوب تعالی دانش تبلیغات خبر جنوب
تبلیغات خبر جنوب تبلیغات خبر جنوب
آرامش را به ورزش فارس بازگردانید :: روزنامه خبر جنوب :: نیازمندیهای خبر جنوب
NID : 184414
1399/04/15

آرامش را به ورزش فارس بازگردانید

فریدون رئیسی- خبرنگار «خبرجنوب» /اگرچه این روزها شیوع ویروس کرونا اثرات مخربی بر روی دنیا گذاشته است و مردم دنیا با اضطراب و استرس دست و پنجه نرم می کنند وبه سختی در حال گذراندن امور زندگی خود هستند ودر این میان مشاغل زیادی آسیب دیده اند، اما آسیب پذیری ورزش در این میان بیش از سایر مشاغل بوده است. عدم برگزاری مسابقات ورزشی به صورت گسترده،عدم استقبال ورزشکاران و تعطیلی محترمانه باشگاه‌ها ،نامشخص بودن وضعیت قهرمانان و تیم‌های ملی ، تعطیلی تمرینات و خانه نشین شدن ورزشکاران ، کنار رفتن اسپانسرها و غیره..... باعث شده تا ورزش کشورمان آسیب‌های جدی ببیند. در کنار مواردی که در کشور وجود دارد در استان فارس نبود مدیرکل و مشخص نبودن وضعیت مدیریتی اداره کل ورزش و جوانان فارس ‌این دغدغه ها ودل‌نگرانی‌ها را چند برابر کرده است که در این راه انتخاب یک مدیر کل توانمند می‌تواند در این روزهای سخت، آرامش را دوباره به ورزش فارس بازگرداند و حداقل بخشی از دغدغه ها و دل نگرانی های اهالی ورزش استان را تسکین دهد.

ورزش فارس مرد عمل می خواهد
استان فارس با داشتن ۳۶ شهرستان صدها بخش و شهر و داشتن ۵۲ هیأت ورزشی و صدها باشگاه و تیم‌های لیگی و بیش از ۲۰۰ هزار نفر ورزشکار سازمان یافته به عنوان یکی از استان های گسترده در ورزش کشور به شمار می رود. حال با شرایطی که استان فارس دارد و در حال حاضر به عنوان بزرگترین استان از بعد مسافت بین شهرها به شمار می‌رود. نیاز است که مدیری سکان ورزش فارس را به عهده بگیرد که از اوضاع و احوال استان و شرایط ورزش فارس آگاهی کامل داشته باشد .گزینه های زیادی برای انتخاب مدیر کل ورزش و جوانان فارس مطرح هستند که هر کدام در استان از جایگاه و ظرفیت‌های خوبی برخوردار بوده و در مسئولیتی که داشتند نیز موفق بودند. اما باید به این نکته توجه کرد که شرایط امروز حاکم بر ورزش فارس متفاوت از گذشته است شرایط سخت ورزش فارس به مدیری نیاز دارد که سلسله مراتب ورزش را طی کرده در مشاغل متعدد ورزشی مسئولیت داشته و به قول قدیمی‌ها خاک خورده ورزش باشد.

آزمون و خطا در ورزش فارس ممنوع!
در این روزهایی که شرایط سختی بر ورزش حاکم است و در این وادی ورزش فارس آسیب پذیری زیادی را به خاطر کرونا و دیگر مشکلات بوجود آمده دیده است .در این شرایط حداقل انتظار اهالی ورزش از استاندار فارس این است اول گزینه ای را به عنوان مدیرکل ورزش و جوانان فارس انتخاب کنند و دوم فردی را انتخاب کنند که بتواند به خوبی مشکلات ورزش فارس را مرتفع و آرامش را به ورزش بازگرداند. امروز دیگر در ورزش فارس جایی برای آزمون و خطا وجود ندارد یک اشتباه در انتخاب فردی به عنوان مدیریت ورزش استان می تواند در آینده نه چندان دور نابودی ورزشی فارس را رقم بزند . امید است که مدیریت ارشد استان که در انتخاب مدیران فارس کارنامه موفقی داشته ،این بار نیز در انتخاب مدیر کل ورزش و جوانان فارس مدیری را انتخاب کند که ضمن مقبولیت جامعه ورزش بتواند به خوبی آرامش را در ورزش فارس حاکم کند و دغدغه های اهالی ورزش را از بین ببرد.

/انتهای متن/
صاحب امتیاز و مدیرمسئول نشریات بین المللی خبر : حسین واحدی پور
License owner & Editor in Chief: HosseinVahedipour
Copyright © 2013 KHABAR International Publications Group. All rights reserved.