روزنامه صبح
آر اس اس خبرجنوب
کل صفحات خبرجنوب
مسکوکات در بازار شیراز
پر بازدید ترین ها
 تبلیغات خبر جنوب تبلیغات خبر جنوب تعالی دانش تبلیغات خبر جنوب
تبلیغات خبر جنوب تبلیغات خبر جنوب
«لیلی»، بهترین رمان عاشقانه سال را انتخاب می‌کند :: روزنامه خبر جنوب :: نیازمندیهای خبر جنوب
NID : 184425
1399/04/15

«لیلی»، بهترین رمان عاشقانه سال را انتخاب می‌کند

نویسندگان رمان ‌های عاشقانه می ‌توانند یکی از آثار منتشر شده خود در سال ۹۸ را برای حضور در رقابت جایزه «لیلی»، به دبیرخانه این رویداد ارسال کنند. این جایزه، برندگان خود را در سه بخش نوقلم (بهترین رمان نویسندگان کار اولی)، بهترین رمان عاشقانه (مخصوص نویسندگان حرفه‌ای و صاحب چند اثر) و نگاه مخاطب، انتخاب و معرفی خواهد کرد.
به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، دبیرخانه جایزه «لیلی» که توسط انجمن نویسندگان عامه ‌پسند برگزار می ‌شود، برای انتخاب بهترین رمان عاشقانه سال فراخوان داد.
طبق اعلام دبیرخانه این جایزه، در سال ۹۹، رمان‌های ژانر عاشقانه که در سال گذشته منتشر شده ‌اند، مورد داوری قرار خواهد گرفت. بر این اساس، همه نویسندگانی که رمانی در ژانر عاشقانه (جوانان یا خانوادگی) در سال ۹۸ منتشر کرده باشند، می ‌توانند در این مسابقه شرکت کنند اما هر نویسنده فقط می ‌تواند با یک رمان در جایزه شرکت کند.
کسانی که شرایط لازم برای شرکت در جایزه را دارند، تا ۳۱ تیر امسال می‌ توانند دو نسخه از آثار خود را به دبیرخانه جایزه ارسال کنند.آثار رسیده به دبیرخانه در دو مرحله داوری خواهند شد؛ در مرحله اول ده اثر به دور دوم راه پیدا می‌ کنند و در نهایت، رقابت بین ده اثر نهایی برگزار می‌ شود.نتایج مسابقه در سه بخش جایزه نوقلم (بهترین رمان نویسندگان کار اولی)، جایزه بهترین رمان عاشقانه سال (مخصوص نویسندگان حرفه ‌ای و صاحب چند اثر) و جایزه نگاه مخاطب (رمانی به انتخاب مخاطبان) اعلام خواهد شد. دو رمان اول یعنی نوقلم و حرفه ‌ای با رای داوران و جایزه نگاه مخاطب با رای مخاطبان انتخاب می ‌شوند.از برگزیدگان طی مراسمی که در بهمن‌ سال جاری برگزار می ‌شود، تقدیر به عمل خواهد آمد.

/انتهای متن/
صاحب امتیاز و مدیرمسئول نشریات بین المللی خبر : حسین واحدی پور
License owner & Editor in Chief: HosseinVahedipour
Copyright © 2013 KHABAR International Publications Group. All rights reserved.