روزنامه صبح
آر اس اس خبرجنوب
کل صفحات خبرجنوب
مسکوکات در بازار شیراز
 تبلیغات خبر جنوب تبلیغات خبر جنوب تعالی دانش تبلیغات خبر جنوب
تبلیغات خبر جنوب تبلیغات خبر جنوب
اولویت با سابقه دارهاست :: روزنامه خبر جنوب :: نیازمندیهای خبر جنوب
NID : 184717
1399/04/18

اولویت با سابقه دارهاست

«خبرجنوب»/ مصوبه اخیر شورای شهر شیراز مبنی بر تبدیل وضعیت تعدادی از نیروهای شرکتی و جذب ۳۰۰ نیروی جدید در شهرداری با حاشیه‌هایی همراه بوده است.
حالا برای تصمیم گیری نهایی دوتن از نمایندگان شیراز در مجلس به این قضیه ورود کرده اند.موضوع در نشست جعفر قادری و ابراهیم عزیزی نمایندگان شیراز و زرقان با مهدی جمالی نژاد معاون عمرانی وزیر کشور مورد بحث و بررسی قرار گرفت. عزیزی در این جلسه با بیان این که هنوز در شهرداری شیراز افرادی را داریم که با سابقه بالا و نزدیک به ۱۹-۲۰ سال خدمت، شرکتی یا قراردادی هستند و رسمی نشدند، افزود: این افراد باید تعیین تکلیف بشوند.قادری هم تصریح کرد: شهرداری شیراز پست‌ هایی دارد که نمی ‌تواند از نیروهای شرکتی و غیر رسمی در آن ها استفاده کند، بنابراین باید زودتر تکلیف مشخص شود.
قادری همچنین گفت: مسئولان وزارت کشور توضیح دادند که تلاش ‌هایی از ناحیه وزارت کشور انجام‌ شده که زودتر نیروهای شرکتی تعیین تکلیف شوند و نیروهای غیر رسمی هم رسمی شوند.به گفته قادری این موضوع طی هفته آینده حل می شود و برای حل مشکل نیروهای شرکتی در شهرداری شیراز اقدام خواهد شد.افزون بر این افرادی که سابقه بیشتری دارند حتماً در اولویت هستند و این مطلب مورد توجه معاون وزیر کشور نیز بوده است. به این ترتیب به محض صدور مجوز استخدام از سوی سازمان امور اداری استخدامی این مشکل حل می شود.

/انتهای متن/
صاحب امتیاز و مدیرمسئول نشریات بین المللی خبر : حسین واحدی پور
License owner & Editor in Chief: HosseinVahedipour
Copyright © 2013 KHABAR International Publications Group. All rights reserved.