روزنامه صبح
آر اس اس خبرجنوب
کل صفحات خبرجنوب
مسکوکات در بازار شیراز
 تبلیغات خبر جنوب تبلیغات خبر جنوب تعالی دانش تبلیغات خبر جنوب
تبلیغات خبر جنوب تبلیغات خبر جنوب
نصب دستگاه پوز در شهرداری ها برای پرداخت عوارض آموزش و پرورش :: روزنامه خبر جنوب :: نیازمندیهای خبر جنوب
NID : 184930
1399/04/20

نصب دستگاه پوز در شهرداری ها برای پرداخت عوارض آموزش و پرورش

«خبرجنوب»/ جدیت و پیگیری فرماندار شیراز برای پرداخت سهم 5 درصدی عوارض آموزش و پرورش از سوی شهرداری شیراز به جایی رسیده که محمدرضا امیری روز گذشته پیشنهاد داد که دستگاه پوز فروشگاهی برای پرداخت این سهم در شهرداری‌های مناطق مختلف شیراز نصب شود.
افزون براین وی با توجه به اعلام آمادگی خیر مدرسه ساز برای ساخت فضای آموزشی در شهرک آرین، شهرداری را ملزم کرد که زمین مناسب را در این شهرک مشخص و به آموزش و پرورش واگذار کند.
امیری بر ضرورت تامین زیرساخت های لازم برای آموزش مجازی در مدارس شهری و روستایی شیراز هم تاکید کرد و از تخصیص اینترنت رایگان 2 ساله با سرعت 2 مگابایت برثانیه برای مدارس تک شیفت و 50 گیگابایت برای مدارس 2 شیف خبر داد.
وی افزود: اگر مشکل خاصی پیش نیاید، تا پایان مرداد پیش‌نیاز لازم برای برخورداری از امکان آموزش مجازی در همه مدارس این شهرستان فراهم خواهد
شد.
وی که ریاست شورای آموزش و پرورش شهرستان شیراز را هم عهده دار است در مورد تغییر کاربری اراضی آموزشی هم تاکید کرد که این اقدام فقط با مجوز شورای آموزش و پرورش امکانپذیر است.
در این نشست مقرر شد کمیته‌ای متشکل از نمایندگان فرمانداری، مسکن و شهرسازی، شهرداری، شورا و آموزش و پرورش برای تعیین تکلیف اراضی با کاربری آموزشی در شیراز تشکیل ‌شود.

/انتهای متن/
صاحب امتیاز و مدیرمسئول نشریات بین المللی خبر : حسین واحدی پور
License owner & Editor in Chief: HosseinVahedipour
Copyright © 2013 KHABAR International Publications Group. All rights reserved.