روزنامه صبح
آر اس اس خبرجنوب
کل صفحات خبرجنوب
مسکوکات در بازار شیراز
 تبلیغات خبر جنوب تبلیغات خبر جنوب تعالی دانش تبلیغات خبر جنوب
تبلیغات خبر جنوب تبلیغات خبر جنوب
جان گرفتن سایت های غیر مجاز در حوزه حمل و نقل کالا در شیراز :: روزنامه خبر جنوب :: نیازمندیهای خبر جنوب
NID : 185016
1399/04/22

جان گرفتن سایت های غیر مجاز در حوزه حمل و نقل کالا در شیراز

«خبرجنوب»/ سایت های خرید و فروش اینترنتی بزرگ ترین معضل موسسات حمل و نقل کالا در شیراز است که ۷۰ درصد کارها از این طریق و بدون مجوز انجام می شود. رئیس اتحادیه موسسات حمل و نقل کالا شیراز با بیان مطلب فوق افزود: موسسات حمل و نقل کالا در محدوده شهر شیراز در ۱۶ رسته اصلی فعالیت می کنند که متاسفانه به دلیل بروز کرونا با مشکلات مختلفی مواجه شده اند.
حمید آل منصور با اشاره به تعطیلی واحد های صنفی در دوران کرونا و مشکلاتی که این صنف با آن روبروست گفت: فعالیت این موسسات غیر قانونی علاوه بر ضربه به چرخه فعالیت صنف های زیر مجموعه اتحادیه، منجر به بروز مشکلات دیگری در ارتباط با شهروندان خواهد بود که از طریق دادگستری در حال پیگیری این موارد هستیم.
وی با اشاره به اینکه اکثر این فعالیت ها در قالب سایت های خرید و فروش و خدمات اینترنتی صورت می گیرد افزود: بسیاری ازاین افراد با جعل عنوان موسسات دارای عنوان و یا در پوشش های این چنینی مشغول فعالیت هستند.
رئیس اتحادیه موسسات حمل و نقل کالا شیراز در خصوص تسهیلات و حمایت های صورت گرفته از این صنف در دوران کرونا یادآور شد: تا کنون هیچ تسهیلات و یا حمایت خاصی از صنف ما صورت نگرفته و حتی ثبت نام اعضا در سامانه استفاده از بیمه بیکاری دوران کرونا تا کنون بی نتیجه مانده است.گفتنی است، شهروندان جهت اطمینان از مجوز و قانونی بودن فعالیت موسسات تنها به آگهی های اینترنتی توجه نکنند و با استعلام نام و مجوز موسسه از طریق شماره تماس ۳۶۵۰۴۲۷۶ و ۳۶۵۰۴۲۷۹ از پروانه فعالیت موسسات اطمینان پیدا کنند.

/انتهای متن/
صاحب امتیاز و مدیرمسئول نشریات بین المللی خبر : حسین واحدی پور
License owner & Editor in Chief: HosseinVahedipour
Copyright © 2013 KHABAR International Publications Group. All rights reserved.