روزنامه صبح
آر اس اس خبرجنوب
کل صفحات خبرجنوب
مسکوکات در بازار شیراز
 تبلیغات خبر جنوب تبلیغات خبر جنوب تعالی دانش تبلیغات خبر جنوب
تبلیغات خبر جنوب تبلیغات خبر جنوب
دیکتاتور مورد علاقه ترامپ کیست؟ :: روزنامه خبر جنوب :: نیازمندیهای خبر جنوب
NID : 185344
1399/04/24

دیکتاتور مورد علاقه ترامپ کیست؟

کاندیدای دموکرات انتخابات ریاست جمهوری آمریکا در هجمه ‌ای علیه عبدالفتاح سیسی رئیس جمهور مصر وی را «دیکتاتور مورد علاقه ترامپ» توصیف کرد.
جو بایدن، کاندیدای دموکرات انتخابات ریاست جمهوری آمریکا و رقیب دونالد ترامپ، رئیس جمهور فعلی این کشور با انتشار توییتی به اقدام مسؤولان قاهره در آزاد کردن محمد عماشه، دانشجوی پزشکی دارای تابعیت آمریکا پس از 486 روز حبس در زندان‌های این کشور واکنش نشان داد.
بایدن درباره آزادی عماشه و بازگشت او به آمریکا توییت کرد: محمد عماشه پس از 486 روز حبس در زندان‌های مصر به تازگی به کشورش بازگشته است. وی در ادامه نوشت: بازداشت، شکنجه و تبعید فعالانی چون «ساره حجازی» و «محمد سلطان» و یا تهدید خانواده‌هایشان مساله‌ای غیر قابل قبول است. همچنین بایدن در توییتی تهدید کرد که در دولتش هرگز چک‌ سفید امضا برای «دیکتاتور مورد علاقه ترامپ» وجود نخواهد داشت.
این رشته توییت‌ها به منزله تهدید غیر رسمی سیسی از طرف بایدن برای توقف کمک‌ها در صورت پیروزی در انتخابات نوامبر آتی در آمریکا است.
روزنامه واشنگتن پست نوشت، مسئولان قاهره برای راضی کردن دولت آمریکا، محمد عماشه را پس از گذشت بیش از یک سال از بازداشتش آزاد کردند.

/انتهای متن/
صاحب امتیاز و مدیرمسئول نشریات بین المللی خبر : حسین واحدی پور
License owner & Editor in Chief: HosseinVahedipour
Copyright © 2013 KHABAR International Publications Group. All rights reserved.