روزنامه صبح
آر اس اس خبرجنوب
کل صفحات خبرجنوب
مسکوکات در بازار شیراز
 تبلیغات خبر جنوب تبلیغات خبر جنوب تعالی دانش تبلیغات خبر جنوب
تبلیغات خبر جنوب تبلیغات خبر جنوب
پیگیر راه اندازی اداره ثبت اسناد و املاک صدرا هستیم :: روزنامه خبر جنوب :: نیازمندیهای خبر جنوب
NID : 185379
1399/04/25

پیگیر راه اندازی اداره ثبت اسناد و املاک صدرا هستیم

فرماندار شیراز صبح دیروز در بازدیدهای سرزده از اداره های این شهرستان تاکید کرد که در شرایط کنونی لازم است برای کاهش مراجعه مردم به اداره های مختلف، اقدامات مناسب انجام شده و به مردم اطلاع رسانی شود؛ چون در خیلی از موارد نیازی به مراجعه حضوری نیست.
محمدرضا امیری ضمن گفت و گوی چهره به چهره با شهروندان از روند خدمات رسانی سازمان ثبت اسناد و املاک در راستای جلب حداکثری رضایت مردم شیراز تقدیر کرد.
وی الکترونیکی کردن پرونده ها و نیز مراحل صدور سند تک برگ املاک در مراکز ثبت اسناد و املاک طی سال های اخیر را اقدامی مثبت خواند که تسریع خدمات رسانی به مردم را به دنبال داشته است.
امیری در بازدید از اداره ناحیه ۳ و بخش اسناد و املاک صدرا که به صورت موقت در این ساختمان مستقر می باشد، بر تامین ساختمان مناسب در شهر صدرا برای خدمات رسانی به اهالی این شهرجدید تاکید کرد و گفت که با جدیت این موضوع را پیگیری خواهد کرد.
فرماندار شیراز روز گذشته از ساختمان شماره ۲ بیمه تامین اجتماعی هم بازدید کرد و گفت که این ساختمان مناسب حال سالخوردگان و مستمری بگیران نیست.
امیری ضمن اشاره به اینکه شعبه ۲ تامین اجتماعی شیراز با بیش از ۱۵۰ هزار بیمه شده، یکی از شلوغ ترین شعب از مجموع ۵ شعبه تامین اجتماعی شهرستان شیراز می باشد، بر ضرورت مناسب سازی ساختمان اداری جهت سهولت تردد معلولین و افراد کم توان تاکید کرد.
مناسب سازی ورودی ساختمان و ایجاد دسترسی مناسب برای معلولین در کوتاه مدت و در گام دوم جابه جایی ساختمان شماره ۲ تامین اجتماعی از ضروریاتی بود که فرماندار پیگیری آن را خواستار شد./انتهای متن/
صاحب امتیاز و مدیرمسئول نشریات بین المللی خبر : حسین واحدی پور
License owner & Editor in Chief: HosseinVahedipour
Copyright © 2013 KHABAR International Publications Group. All rights reserved.