روزنامه صبح
آر اس اس خبرجنوب
کل صفحات خبرجنوب
مسکوکات در بازار شیراز
 تبلیغات خبر جنوب تبلیغات خبر جنوب تعالی دانش تبلیغات خبر جنوب
تبلیغات خبر جنوب تبلیغات خبر جنوب
کوتاه از جهان ورزش :: روزنامه خبر جنوب :: نیازمندیهای خبر جنوب
NID : 187280
1399/05/13

کوتاه از جهان ورزش

زلاتان ایبراهیموویچ در حالی که ۳۸ سال و ۳۰۲ روز داشت دهمین گلش را در این فصل سری آ به ثمر رساند تا مسن ترین بازیکن تاریخ این رقابت ها لقب بگیرد که ۱۰ گل یا بیشتر در یک فصل به ثمر می رساند. چیرو ایموبیله دیگر بازیکنی بود که توانست خود را به بهترین رکورد گلزنی در یک فصل سری آ برساند. مهاجم لاتزیو که برنده کفش طلای اروپا و آقای گل سری آ شد توانست در کنار گونسالو ایگواین به این رکورد دست
پیدا کند.
خوسپ ماریا بارتومئو رییس باشگاه بارسلونا اعلام کرد که نمی خواهد با نیمار ستاره برزیلی قرارداد امضا کند.
با بالارفتن سطح کیفی رگیلون و رشد قیمت او، این مدافع چپ جوان با مدیر برنامه هایش قطع همکاری کرده و از این پس با "کیا جورابچیان"، مدیر برنامه های ایرانی همکاری خواهد کرد.جورابچیان از مهمترین و تاثیرگذارترین ایجنت های فوتبالی دنیاست و ستاره های بزرگی چون فیلیپه کوتینیو، ویلیان، کارلوس ته وز و ریاض محرز با او قرارداد دارند.
کالوم هودسون اودوی، ستاره جوان چلسی در لیست خرید منچسترونایتد قرار گرفته است.همچنین منچستریونایتد قصد دارد برای جذب کسپر اشمایکل، دروازه ‌بان دانمارکی باشگاه لسترسیتی به عنوان جانشین داوید دخیا اقدام کند.
ادر میلیتائو به هواداران رئال وعده داد که برابر سیتی کاری خواهد کرد که غیبت سرخیو راموس به چشم نیاید.
مدیر برنامه های سرجی روبرتو شایعات جدایی این بازیکن از بارسلونا را رد کرد.
بایرن مونیخ هفته دیگر در ادامه رقابت های لیگ قهرمانان باید به مصاف چلسی برود و بنجامین پاوارد در این دیدار و البته در ادامه فصل در صورت صعود تیمش نمی تواند بایرن را همراهی کند. این مدافع فرانسوی در تمرینات بایرن در هفته جاری دچار مصدومیت مچ پا شده و به نظر می رسد شرایط برای بازگشت زودهنگام او مساعد نیست.

/انتهای متن/
صاحب امتیاز و مدیرمسئول نشریات بین المللی خبر : حسین واحدی پور
License owner & Editor in Chief: HosseinVahedipour
Copyright © 2013 KHABAR International Publications Group. All rights reserved.