روزنامه صبح
آر اس اس خبرجنوب
کل صفحات خبرجنوب
مسکوکات در بازار شیراز
 تبلیغات خبر جنوب تبلیغات خبر جنوب تعالی دانش تبلیغات خبر جنوب
تبلیغات خبر جنوب تبلیغات خبر جنوب
ابقای هیأت رئیسه شورای اسلامی شهر شیراز در سال چهارم :: روزنامه خبر جنوب :: نیازمندیهای خبر جنوب
NID : 187514
1399/05/16

ابقای هیأت رئیسه شورای اسلامی شهر شیراز در سال چهارم

جلال الدین عرفانی- «خبرجنوب»/ جلسه این هفته صحن علنی شورای شهر شیراز در حالی برگزار شد که مهم ترین دستور این جلسه رأی گیری برای انتخاب هیأت رئیسه چهارمین و آخرین سال فعالیت شورای پنجم شهر شیراز بود، انتخاباتی که البته نتیجه آن ابقای هیأت رئیسه قبلی در پست های خود بود، بر این اساس پس از برگزاری انتخابات سید عبدالرزاق موسوی برای دومین سال پیاپی به عنوان رئیس شورای شهر شیراز انتخاب شد.
به گزارش «خبرجنوب»، در این جلسه پس از رأی گیری سید عبدالرزاق موسوی با کسب 10 رأی موافق در مقابل 2 رأی سفید از مجموع 12 رأی ماخوذه به عنوان رئیس شورا و ابراهیم صبوری با کسب 11 رأی موافق و 1 رأی سفید از 12 رأی ماخوذه به عنوان نایب رئیس شورای اسلامی شهر شیراز در چهارمین سال فعالیت شورا در دوره پنجم برگزیده شدند. همچنین سعید نظری نیز با کسب ١٢ رأی موافق و یک رأی سفید از مجموع ١٣ رأی به عنوان سخنگوی شورا، سولماز دهقانی و قاسم مقیمی با به دست آوردن تمامی آرای موافق به ترتیب به عنوان منشی اول و دوم انتخاب شدند و نوذر امامی هم با کسب 12 رأی موافق و 1 رأی سفید از سوی اعضا به عنوان خزانه‌دار شورا معرفی شدند.

انتخاب اعضای کمیسیون های تخصصی شورای اسلامی شهر شیراز
اما در ادامه این جلسه شورا نشینان در خصوص انتخاب اعضای کمیسیون های تخصصی شورای شهر به شور نشستند و اعضای کمیسیون ‌های تخصصی به ترتیب زیر انتخاب شدند:
سینا بنی زمانی، احمد تنوری، ابراهیم صبوری، قاسم مقیمی و سید عبدالرزاق موسوی به عنوان اعضای کمیسیون اقتصاد و سرمایه‌ گذاری.
سینا بنی زمانی، نواب قائدی، سولماز دهقانی و سید عبدالرزاق موسوی به عنوان اعضای کمیسیون برنامه، بودجه، املاک و امور حقوقی شورای اسلامی شهر شیراز معرفی شدند. همچنین قاسم مقیمی، احمد تنوری، سعید نظری، محمد تقی تذروی و علی ناصری به عنوان اعضای کمیسیون سلامت، محیط زیست و خدمات شهری شورای اسلامی شهر شیراز و نوذر امامی، نواب قائدی، علی ناصری، ابراهیم صبوری و لیلا دودمان به عنوان اعضای کمیسیون شهرسازی و معماری انتخاب شدند. در ادامه نیز نواب قائدی، نوذر امامی، لیلا دودمان، احمد صبوری، محمد تقی تذروی به عنوان منتخبان کمیسیون عمران، حمل‌ونقل و ترافیک شورای اسلامی شهر شیراز اعلام شدند. همچنین قاسم مقیمی، سعید نظری، محمد تقی تذروی، سید احمد رضا دستغیب، لیلا دودمان، سولماز دهقانی و علی ناصری به عنوان اعضای کمیسیون فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شورای شهر شیراز معرفی و احمد تنوری، سعید نظری، سولماز دهقانی، سینا بنی زمانی و سید عبدالرزاق موسوی به عنوان اعضای کمیسیون گردشگری و زیارتی شورای اسلامی شهر شیراز انتخاب شدند.
در ادامه نیز احمد تنوری، سید احمد رضا دستغیب، سولماز دهقانی، سید عبدالرزاق موسوی و سعید نظری به عنوان اعضای کمیسیون نام گذاری معرفی شدند و لیلا دودمان، ابراهیم صبوری و نواب قائدی به عنوان اعضای کمیسیون هوشمند سازی و فناوری اطلاعات شورای اسلامی شهر شیراز انتخاب شدند.

نمایندگان و ناظران شورا در سازمان‌ های تابعه شهرداری شیراز
اما در ادامه این جلسه اعضای ناظر و نمایندگان شورا در سازمان ‌های تابعه شهرداری شیراز نیز برای سال چهارم دوره پنجم شورای اسلامی شهر شیراز به مدت یک سال معرفی شدند.در این راستا با رأی موافق اعضا، علی ناصری به عنوان نماینده و ناظر شورا در سازمان آتش‌ نشانی و خدمات ایمنی شهرداری شیراز معرفی شد. همچنین در ادامه محمد تقی تذروی به عنوان عضو ناظر و نماینده شورا در سازمان حمل‌ و نقل بار شهرداری شیراز، ابراهیم صبوری به عنوان عضو ناظر و نماینده شورا در سازمان حمل ‌و نقل ریلی شهرداری شیراز، نواب قائدی نماینده شورا در سازمان حمل‌ و نقل مسافر درون شهری شهرداری شیراز و قاسم مقیمی به عنوان عضو ناظر و نماینده شورا در سازمان ساماندهی میادین و مشاغل شهری و فرآورده‌های کشاورزی شهرداری شیراز معرفی شد. همچنین سینا بنی زمانی عضو ناظر و نماینده شورا در سازمان سرمایه ‌گذاری و مشارکت ‌های مردمی شهرداری شیراز، سولماز دهقانی نماینده شورا در سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهری شهرداری شیراز و نوذر امامی نماینده شورا در سازمان عمران و بازآفرینی فضاهای شهری شهرداری شیراز شد.در این جلسه با رأی موافق اعضا سید احمد رضا دستغیب به عنوان عضو ناظر و نماینده شورا در سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری شیراز و سعید نظری به عنوان عضو ناظر و نماینده شورا در سازمان مدیریت پسماند شهرداری شیراز شد.
احمد تنوری نیز به ‌عنوان عضو ناظر و نماینده شورا در سازمان مدیریت آرامستان‌ های شهرداری شیراز معرفی شد و تعیین تکلیف نماینده و ناظر شورا در سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری شیراز و کمیسیون‌ های ماده 100 ،77 و هیأت حل اختلاف مالیاتی شهرداری به جلسه آینده موکول شد.

نمایندگان و ناظران شورا در مناطق 11 گانه شهرداری شیراز
اما در ادامه این دوره از انتخابات داخلی یکصد و چهل و چهارمین جلسه علنی شورای اسلامی شهر شیراز ناظران و نمایندگان شورا در مناطق 11 گانه شهرداری شیراز نیز براساس آرا معرفی شدند.به این ترتیب ابراهیم صبوری نماینده و ناظر شورای شهر در منطقه یک، قاسم مقیمی نماینده و ناظر شورا در منطقه دو، سعید نظری نماینده شورا در منطقه سه و لیلا دودمان به عنوان ناظر شورا در منطقه چهار شهرداری شیراز معرفی شدند.علی ناصری نماینده شورای اسلامی شهر در منطقه پنج شهرداری شیراز، سولماز دهقانی نماینده شورای شهر در منطقه شش شهرداری و نواب قائدی به عنوان ناظر شورا در منطقه هفت شهرداری معرفی شدند. همچنین احمد تنوری نماینده و ناظر شورا در منطقه فرهنگی- تاریخی شهرداری شیراز شد. نوذر امامی نماینده شورا در منطقه ده و محمد تقی تذروی به عنوان نماینده شورا در منطقه یازده شهرداری شیراز انتخاب شدند.تعیین تکلیف نماینده شورا در منطقه 9شهرداری شیراز به جلسه آینده موکول شد.

/انتهای متن/
صاحب امتیاز و مدیرمسئول نشریات بین المللی خبر : حسین واحدی پور
License owner & Editor in Chief: HosseinVahedipour
Copyright © 2013 KHABAR International Publications Group. All rights reserved.