روزنامه صبح
آر اس اس خبرجنوب
کل صفحات خبرجنوب
مسکوکات در بازار شیراز
 تبلیغات خبر جنوب تبلیغات خبر جنوب تعالی دانش تبلیغات خبر جنوب
تبلیغات خبر جنوب تبلیغات خبر جنوب
اخبار کوتاه :: روزنامه خبر جنوب :: نیازمندیهای خبر جنوب
NID : 187547
1399/05/16

اخبار کوتاه

رضاییان معاون ورزشی صنعت نفت آبادان گفت: اسکوچیچ ۳۵ روز مهلت دارد تا جریمه اش را پرداخت کند.
فدراسیون فوتبال و سازمان لیگ فوتبال ایران با تشکیل کارگروه ویژه‌ای مسابقات هفته‌های پایانی لیگ برتر، دسته اول، دوم و سوم را به صورت دقیق مورد نظارت دقیق قرار داده است.
مراسم اختتامیه لیگ برتر بسکتبال بانوان در تالار بسکتبال آزادی برگزار شد. در پایان مراسم نمایندگان تیم های گروه بهمن تهران، بانوان شهر گرگان و نامی نو اصفهان به ترتیب با قرار گرفتن در سکوهای اول، دوم و سوم قرار گرفتند و کاپ ها و مدال های خود را از دستان مسئولان فدراسیون و مهین فرهادی‌زاد، معاون بانوان وزارت ورزش و جوانان دریافت کردند.
پس از مثبت شدن تست دوپینگ کشتی گیران ازبکستان و سوریه در رقابت های جهانی ۲۰۱۹ قزاقستان و صعود یدالله محبی کشتی گیر وزن ۱۲۵ کیلوگرم تیم ملی کشتی آزاد ایران به رده ششم، تیم ایران از لحاظ تیمی به جایگاه سوم ارتقا یافت و منتظر دریافت کاپ سومی از اتحادیه جهانی کشتی می باشد.
كریم باقری، دستیار یحیی گل محمدی در تیم پرسپولیس، در اقدامی عجیب در اینستاگرام خود، حساب پرسپولیس و بازیکنان این تیم را آنفالو کرده است. این درحالی است که گفته می‌شود او بزودی به عنوان مربی تیم ملی مشغول به کار خواهد شد. باقری احتمالا این کار را انجام داده تا در قامت مربی تیم ملی، بین بازیکنان پرسپولیس و سایر بازیکنان شاغل در فوتبال ایران تفاوتی قائل نباشد.
به گزارش ایسنا و به نقل از وزارت ورزش و جوانان، مسعود سلطانی فر وزیر ورزش و جوانان در حکمی «حمید بنی تمیم» را به عنوان " مدیرکل دفتر توسعه ورزش همگانی" منصوب کرد .
مهدیه حکمت‌سرا بانوی پرتاب چکش می‌گوید به مسابقات جایزه بزرگ دوومیدانی دعوت شده است اما با کنکور سراسری همزمان شده است.
سبا سلیمی وینگر راست تیم ملی فوتسال بانوان ایران راهی لیگ آذربایجان شد و به تیم مارخال‌شکی پیوست.

/انتهای متن/
صاحب امتیاز و مدیرمسئول نشریات بین المللی خبر : حسین واحدی پور
License owner & Editor in Chief: HosseinVahedipour
Copyright © 2013 KHABAR International Publications Group. All rights reserved.