روزنامه صبح
آر اس اس خبرجنوب
کل صفحات خبرجنوب
مسکوکات در بازار شیراز
 تبلیغات خبر جنوب تبلیغات خبر جنوب تعالی دانش تبلیغات خبر جنوب
تبلیغات خبر جنوب تبلیغات خبر جنوب
سیاست مجموعه اداره کل ،عدم دخالت در مجامع انتخاباتی هیات های ورزشی است :: روزنامه خبر جنوب :: نیازمندیهای خبر جنوب
NID : 187680
1399/05/19

سیاست مجموعه اداره کل ،عدم دخالت در مجامع انتخاباتی هیات های ورزشی است

مدیر کل ورزش و جوانان فارس گفت : مجامع انتخاباتی هیات های ورزشی استان بدون دخالت اداره کل و تنها با رای اعضای مجمع برگزار می شود.
عباس حاجی زاده که در مجمع انتخاباتی هیات اسکواش استان سخن می‌گفت با بیان اینکه سیاست مجموعه اداره کل، عدم دخالت در مجامع انتخاباتی است، افزود: مجامع انتخاباتی استان بدون دخالت اداره کل و تنها با رای اعضای مجمع اقدام به انتخاب رئیس هیات می‌نماید.
وی با تبریک انتخاب میرحسینی به ریاست هیات اسکواش استان افزود: اولویت ما برنامه ریزی بر مبنای آمایش سرزمین می باشد و با ابلاغ طرح آمایش هیات‌های ورزشی موظف به اجرای آن هستند.
حاجی‌زاده با انتقاد از عدم راه‌اندازی هیات های شهرستانی در سطح استان افزود: راه‌اندازی و تاسیس هیات های شهرستانی اولین وظیفه هیات اسکواش استان است.
مدیرکل ورزش و جوانان فارس تصریح کرد: استعدادیابی در سطح شهرستان‌ها با تاکید بر طرح آمایش از دیگر وظایف هیاتهای ورزشی است .
حاجی‌زاده با تاکید بر برگزاری هرساله مجمع سالیانه هیات های ورزشی افزود: تصویب تصمیمات هیات در مجامع سالیانه از الزامات قانونی هیات‌ های ورزشی است که باید اجرایی شود.
وی شفافیت در همه ابعاد به ویژه امور مالی را از الزامات هیات ها دانست و تصریح کرد: رعایت اصل شفاف سازی در دریافت‌ها و پرداخت‌های هیات از نکات حائز اهمیت در بحث مالی هیات‌های ورزشی است.
مدیر کل ورزش و جوانان فارس مطالبه گری از رئیس هیات توسط اعضای مجمع را از دیگر موارد مهم توصیف کرد و افزود: رئیس هیات موظف به ارائه برنامه و گزارشهای مالی هیات در مجمع عمومی است و اعضای مجمع باید مطالبه‌گر و پرسشگر رئیس هیات در این زمینه‌ها باشند.
سید اسلام موسوی سرپرست حوزه معاونت ورزش هم در این مجمع با قدردانی از مسوولان سابق هیات و تبریک انتخاب میرحسین به عنوان رئیس هیات اسکواش استان فارس گفت : تمام مراحل و فرایند برگزاری مجمع انتخاباتی در چهار چوب قانون و مقررات و برابر با اساسنامه هیات‌های ورزشی انجام گرفته و این مجمع در صحت و سلامت برگزار شده است.
وی تعامل و همفکری با ظرفیت‌های مناسب موجود را رمز موفقیت دانست و افزود: تعامل و همفکری با صاحب نظران و پیشکسوتان این رشته ورزشی و همچنین ارتباط با اداره کل و فدراسیون می‌تواند موفقیت‌های زیادی را برای هیات استان به ارمغان بیاورد.
موسوی با بیان اینکه رئیس هیات نباید نظر خود را فقط به اعتبارات تزریقی از سوی هیات و فدراسیون معطوف نماید گفت : اداره کل و فدراسیون در حد مقدورات خود به هیات کمک خواهد کرد اما آنچه مسلم است باید توجه به منابع بخش خصوصی را در دستور کار خود قرار دهد./انتهای متن/
صاحب امتیاز و مدیرمسئول نشریات بین المللی خبر : حسین واحدی پور
License owner & Editor in Chief: HosseinVahedipour
Copyright © 2013 KHABAR International Publications Group. All rights reserved.