روزنامه صبح
آر اس اس خبرجنوب
کل صفحات خبرجنوب
مسکوکات در بازار شیراز
 تبلیغات خبر جنوب تبلیغات خبر جنوب تعالی دانش تبلیغات خبر جنوب
تبلیغات خبر جنوب تبلیغات خبر جنوب
کوتاه از جهان ورزش :: روزنامه خبر جنوب :: نیازمندیهای خبر جنوب
NID : 191580
1399/06/31

کوتاه از جهان ورزش

الدحیل در دیدار برابر پرسپولیس سه غایب بزرگ (بسام الراوی، مادبو و مهدی بن عطیه ) خواهد داشت با این حال ادمیلسون و کریم بوضیف دو بازیکن مصدوم این تیم که دیدار برابر الشارجه را از دست دادند به بازی برابر سرخ پوشان خواهند رسید.
***********
محمد الشلهوب بازیکن الهلال که از فوتبال خداحافظی کرده بود به خاطر نیاز مبرمی که تیم به او داشت از تصمیم خود منصرف و با یک هواپیمای اختصاصی راهی قطر شد.
***********
به نقل از آس، یوونتوس از امضای قراداد با لوییس سوارز منصرف شده است. مهاجم اروگوئه‌ای از این موضوع اطلاع دارد. فابیو پاراتیچی، مدیر ورزشی باشگاه ایتالیایی با نزدیکان بازیکن بارسلونا تماس گرفت تا اطلاع دهد این تیم قرار است با ادین ژکو قرارداد امضا کند تا خط حمله خود را قوی کند.
***********
نواک جوکوویچ مرد شماره یک جهان که دو هفته پیش به خاطر ضربه به داور خط از اپن آمریکا اخراج شده بود در تنیس مسترز رم هم نتوانست خشم خود را کنترل کند و دوباره عصبانی شد،اما این بار تنها با هشدار داور ماجرا خاتمه پیدا کرد.
***********
گرت بیل بعد از چندین فصل حضور در رئال مادرید به تیم سابق خود بازگشت و با قراردادی قرضی و یک ساله راهی تاتنهام شد.
***********
سهیل واحدی در لیگ اسنوکر حرفه ای‌ها به سه شکست متوالی دست یافت تا با این نتایج از حضور در مرحله بعد مسابقات بازماند. همچنین حسین وفایی با اختلاف یک امتیاز از راه یابی به مرحله بعد بازماند.
***********
پرهام مقصودلو ملی پوش شطرنج ایران در مسابقات سرعتی قهرمانی جوانان جهان ۲۰۲۰ به پیروزی رسید. مقصودلو با پیروزی مقابل پراگناناندا رامشبابو از هند، راهی مرحله بعد شد.
***********
مسابقات آزاد تیراندازی معلولان که قرار بود از ۹ مهر به مدت یک هفته در صربستان برگزار شود، به دلیل شیوع موج جدید کرونا این مسابقات از سوی کشور میزبان لغو شد.

/انتهای متن/
صاحب امتیاز و مدیرمسئول نشریات بین المللی خبر : حسین واحدی پور
License owner & Editor in Chief: HosseinVahedipour
Copyright © 2013 KHABAR International Publications Group. All rights reserved.