روزنامه صبح
آر اس اس خبرجنوب
کل صفحات خبرجنوب
مسکوکات در بازار شیراز
 تبلیغات خبر جنوب تبلیغات خبر جنوب تعالی دانش تبلیغات خبر جنوب
تبلیغات خبر جنوب تبلیغات خبر جنوب
مجله «تایم» ۱۰۰ چهره تاثیرگذار سال را معرفی کرد :: روزنامه خبر جنوب :: نیازمندیهای خبر جنوب
NID : 191921
1399/07/03

مجله «تایم» ۱۰۰ چهره تاثیرگذار سال را معرفی کرد

مجله تایم فهرستی از ۱۰۰ چهره تاثیرگذار جهان در سال ۲۰۲۰ را منتشر کرد.
اسامی ۱۰۰ نفر از تاثیر گذارترین چهره‌ های جهان مجله تایم در پنج بخش مختلف منتشر شد که در این بین ۱۷ نفر در بخش هنرمندان این فهرست قرار گرفتند.
«مایکل بی جردن»، «جنیفر هادسون»، «تایلر پری»، «سلنا گومز» و «بونگ جون هو» کارگردان برنده اسکار فیلم «انگل» از جمله افرادی هستند که در بخش هنرمندان فهرست ۱۰۰ چهره تاثیرگذار سال ۲۰۲۰ مجله تایم قرار دارند.
فهرست امسال این مجله در کنار چهره‌ های مشهور سیاسی، هنری و اقتصادی، نام‌ های کمترشناخته‌ شده‌ ای که به گفته این مجله برای نجات جان مردم تلاش کرده‌ اند، آغازگر جنبشی بوده ‌اند و یا در اصلاح جهان تاثیرگذار بوده‌ اند را نیز شامل شده است.
برای مثال اسامی شماری از پزشکان، پرستاران و دانشمندان هم در این فهرست به چشم می‌خورد. «کامیلا روث» متخصص آلمانی بیماری ‌های عفونی که موفق به کشف امکان انتقال ویروس کرونا توسط افراد بدون نشانه‌های ابتلا به این ویروس شده بود، از جمله چهره‌های کادر پزشکی این فهرست است.
فهرست امسال همچنین اسامی برخی از فعالان مبارز در جنبش‌های خواستار برابری، از جمله «آلیشیا گارزا»، «پاتریس کولورز» و «اوپال تومتی» بنیان ‌گذاران جنبش «جان سیاه ‌پوستان مهم است» را در برگرفته است.
۵۴ نفر از افراد فهرست امسال را زنان تشکیل داده‌اند که این رقم بیشترین آمار مربوط به زنان برگزیده در تاریخ اعلام این فهرست محسوب می‌شود.
«کامالا هریس»، نامزد دموکرات‌ها برای معاونت ریاست جمهوری آمریکا، «جو بایدن» نامزد ریاست جمهوری ایالات متحده و «دونالد ترامپ» از جمله چهره‌های سیاسی فهرست امسال هستند.


/انتهای متن/
صاحب امتیاز و مدیرمسئول نشریات بین المللی خبر : حسین واحدی پور
License owner & Editor in Chief: HosseinVahedipour
Copyright © 2013 KHABAR International Publications Group. All rights reserved.