روزنامه صبح
آر اس اس خبرجنوب
کل صفحات خبرجنوب
مسکوکات در بازار شیراز
پر بازدید ترین ها
 تبلیغات خبر جنوب تبلیغات خبر جنوب تعالی دانش تبلیغات خبر جنوب
تبلیغات خبر جنوب تبلیغات خبر جنوب
کار زنان باید 4 ساعته شود :: روزنامه خبر جنوب :: نیازمندیهای خبر جنوب
NID : 191941
1399/07/03

کار زنان باید 4 ساعته شود

امام جمعه یزد با اشاره به این که دشمن برای کاهش جمعیت در کشور ما فرهنگسازی کرده است، گفت: رسانه‌ ها فاجعه کاهش جمعیت را به مردم جامعه اطلاع دهند و مردم بدانند که فرزندآوری حکم شرعی است.
آیت ا... محمدرضا ناصری با بیان این که من در بین مردم و در سطح جامعه حضور دارم و از نزدیک در جریان مشکلات مردم هستم و آگاهم که برخی مردم از چه مشکلات معیشتی و اقتصادی رنج می ‌برند افزود: همه ما باید توکل به خداوند متعال داشته باشیم و بدانیم که خداوند متعال روزی رسان بنده‌ های خویش است اما هیچ‌ یک از این مسائل و مشکلات نباید سبب شود که به برنامه دشمن برای کاهش جمعیت در کشور جامه عمل بپوشانیم. وی ادامه داد: اروپایی ‌ها اذعان کرده ‌اند که در مورد کنترل و کاهش جمعیت، اتفاقی که در کشورهای اروپایی ۸۰ سال طول کشید، در ایران ظرف ۳۰ سال اتفاق افتاد و این که با دست خودمان به دشمن برای رسیدن به اهدافش کمک می‌ کنیم.
امام جمعه یزد گفت: منشأ امتناع از فرزند آوری تنبلی است زیرا با تلاش بیشتر می ‌توان به درستی خانواده‌ ها را اداره کرد زیرا همان مشکلاتی که برای چهار فرزند وجود دارد، همان‌ ها برای یک فرزند هم وجود دارد.
آیت ا... محمد رضا ناصری بیان داشت: پیشنهاد می ‌کنم از ساعات اداری زنان کاسته شود تا با چهار ساعت کار بتوانند هم درآمد داشته باشند و هم وقت بیشتری برای تربیت فرزندان خود اختصاص دهند.
وی همچنین گفت: اگر شرایط کشوری همچون آمریکا را با ایران مقایسه کنید، می‌ بینید که تفاوت ‌های فاحشی در خدمت رسانی به مردم وجود دارد و هیچ کشوری به اندازه ایران در شرایط شیوع کرونا به مردم خدمت ارائه نداد.

/انتهای متن/
صاحب امتیاز و مدیرمسئول نشریات بین المللی خبر : حسین واحدی پور
License owner & Editor in Chief: HosseinVahedipour
Copyright © 2013 KHABAR International Publications Group. All rights reserved.