روزنامه صبح
آر اس اس خبرجنوب
کل صفحات خبرجنوب
مسکوکات در بازار شیراز
 تبلیغات خبر جنوب تبلیغات خبر جنوب تعالی دانش تبلیغات خبر جنوب
تبلیغات خبر جنوب تبلیغات خبر جنوب
تاکید امامان جمعه فارس بر وظایف مسئولان در برابر مشکلات مردم :: روزنامه خبر جنوب :: نیازمندیهای خبر جنوب
NID : 191980
1399/07/05

تاکید امامان جمعه فارس بر وظایف مسئولان در برابر مشکلات مردم

«خبرجنوب»/ امامان جمعه در شهرهای مختلف فارس روز گذشته مسئولیت های مختلف سیاسی، مذهبی، اجتماعی و فرهنگی مسئولان و مردم را یادآور شدند.
امام‌جمعه فیروزآباد بر رعایت نظافت و فاصله‌گذاری اجتماعی تأکید کرد و ادامه داد: این ها رعایت نکاتی است که تا پایان اپیدمی باید رعایت شود.
آیت ‌ا... سید عزیزا... هاشمی زاده با اشاره به کرونا و موج سوم آن در ابتدای پاییز افزود: اقشار مردم، صنوف و کارکنان دستگاه‌های اجرایی باید برای مقابله با ویروس کرونا رعایت پروتکل‌های بهداشتی را با دقت انجام داده و استفاده از ماسک را در دستور کار خود قرار دهند و با توجه به اینکه به صورت مستمر تذکر استفاده از ماسک داده شده باید با افراد سهل‌انگار برخورد لازم صورت بگیرد.

نزاع سیاسی را کنار بگذارید
امام جمعه لامرد بر ضرورت پرهیز از نزاع‌ های سیاسی در شرایط فعلی جامعه تاکید کرد و گفت: مردم متوجه هستند که چه کسانی از مسائل سیاسی سوء استفاده می کنند.حجت الاسلام علی حسین ‌زاده افزود: فضای مجازی را آلوده نکنید، مطمئن باشید مردم کار با اخلاص را می‌پسندند و ما باید برای رضای خدا کار کنیم و از نزاع‌های سیاسی دست برداریم، زیرا مردم خسته شده‌اند.
وی در بخش دیگری از خطبه‌های این هفته نمازجمعه با اشاره به دهم مهرماه، روز جهانی سالمندان عنوان کرد: نباید فراموش کنیم که پدران و مادران پیر و سالمند، دارای خیرات و برکات و رحمت الهی هستند.

تکریم رزمندگان بر مسئولان واجب است
امام جمعه کامفیروز هم با اشاره به اینکه تحرکات آمریکا در خاورمیانه نشانه افول آمریکا و زوال ابرقدرتی اوست، گفت: قمار بر سر خاورمیانه بازی دو سر باخت برای آمریکایی‌ها است.حجت الاسلام محمد تقی ‌زاده در بخش دیگری از سخنان خود با گرامیداشت هفته دفاع مقدس، تکریم و تجلیل از رزمندگان دفاع مقدس را بر همگان به ویژه مسئولان واجب دانست و اظهار داشت: این تکریم جزو وظایف ملی ما است ضمن اینکه توصیه مؤکّد اسلام نیز هست؛ زیرا رزمندگان از اسلام، انقلاب، عزت ملی و ناموس ما دفاع کردند.


/انتهای متن/
صاحب امتیاز و مدیرمسئول نشریات بین المللی خبر : حسین واحدی پور
License owner & Editor in Chief: HosseinVahedipour
Copyright © 2013 KHABAR International Publications Group. All rights reserved.