روزنامه صبح
آر اس اس خبرجنوب
کل صفحات خبرجنوب
مسکوکات در بازار شیراز
 تبلیغات خبر جنوب تبلیغات خبر جنوب تعالی دانش تبلیغات خبر جنوب
تبلیغات خبر جنوب تبلیغات خبر جنوب
کوتاه از فارس :: روزنامه خبر جنوب :: نیازمندیهای خبر جنوب
NID : 191990
1399/07/05

کوتاه از فارس

رئیس سازمان آتش نشانی شیراز از دریافت گواهینامه‌های استاندارد ایزو ۱۴۰۰۱ و ۴۵۰۰۱ برای اولین بار در بین سازمان‌های آتش نشانی کشور توسط سازمان آتش نشانی شیراز خبر داد.محمدهادی قانع افزود: ایزو ۱۴۰۰۱ استاندارد‌ سیستم مدیریت محیط زیستی و ۴۵۰۰۱ استاندارد‌ سیستم استاندارد ایمنی و بهداشت حرفه‌ای است. رئیس سازمان آتش نشانی شیراز گفت: وضعیت کنونی محیط زیست در جهان پدید آورنده نگرانی‌های زیادی برای انسان بوده و دانشمندان و پژوهشگران و سازمان‌های اقتصادی و علمی را بر آن داشته که هر کدام به سهم خویش به ملاحظات زیست محیطی توجه بیشتری مبذول داشته و سیستم‌هایی را ابداع نمایند که بتوان با کاربرد آن‌ها در بخش‌های مختلف صنعت و کشاورزی و اقتصادی جامعه وضعیت محیط زیست را بهبود بخشید، یکی از سیستم‌های موثر در نگرش ملاحظات محیط زیست استاندارد‌های سری ایزو ۱۴۰۰۰ تحت عنوان سیستم مدیریت زیست محیطی است.
***********************
طرح آبرسانی به روستای کسرالدشت در ۱۰ کیلومتری شهر گراش با صرف اعتباری بالغ بر ۱۰ میلیارد ریال افتتاح و وارد مدار بهره برداری شد.
این طرح آبرسانی شامل: اجرای ۲۴۰۰ متر خط انتقال ، اجرای ۱۸۰۰ متر شبکه ی توزیع داخلی، اجرای جاده دسترسی، نصب مخزن هوایی ۵۰ متر مکعبی و نصب کنتور انشعابات مشترکین می باشد. با بهره برداری از این طرح آبرسانی که بخشی از اعتبار آن را خیرین محلی تأمین نموده اند،
۴۰ خانوار روستای کسرالدشت از مزایای آن بهره مند گردیدند.
***********************
مسئول گروه جهادی و تبلیغی عشایر سیار گفت: توزیع بیش از ۲۰۰ بسته مواد غذایی و کمک معیشتی ویژه نیازمندان جامعه عشایری از جمله فعالیت‌های این گروه جهادی است.
حجت الاسلام یحیی پروین افزود: در راستای کمک‌های مومنانه و محرومیت زدایی و نیز کمک به دانش‌آموزان مقطع ابتدایی عشایر سیار هزار و ۴۰۰ بسته لوازم التحریر و کتاب کمک‌درسی توزیع شده است.
*************************
مدیرکل بهزیستی استان فارس گفت: از زمان شیوع ویروس کرونا تاکنون ۴۴ هزار بسته معیشتی شامل اقلام آموزشی و بهداشتی به ارزش ۲۱میلیارد تومان بین ۱۰۵هزار خانوار افراد تحت پوشش استان توزیع شده است.محمدصادق کشفی نژاد افزود: پس از عید غدیر خم نیز تا کنون ۴۴هزار بسته به ارزش بالغ بر پنج میلیارد و پانصد میلیون تومان بین مددجویان استان فارس توزیع شده است.بسته‌های معیشتی بین مددجویان که شغل های خانگی یا فصلی داشتند و با شیوع کرونا درآمد آنها کاهش یافته، توزیع شده است.
******************************
مدیرکل میراث‌فرهنگی فارس از افتتاح چهار پروژه گردشگری در شیراز، مرودشت، سپیدان و کوار خبرداد.مصیب امیری افزود: این چهار طرح‌ که از بین ۳۶ پروژه قابل‌افتتاح توسط نهاد ریاست جمهوری انتخاب‌ شده بود، با حجم سرمایه‌گذاری بیش از ۱۲۴ میلیارد ریال برای ۸۵ نفر به‌صورت مستقیم اشتغالزایی کرده است.

/انتهای متن/
صاحب امتیاز و مدیرمسئول نشریات بین المللی خبر : حسین واحدی پور
License owner & Editor in Chief: HosseinVahedipour
Copyright © 2013 KHABAR International Publications Group. All rights reserved.