روزنامه صبح
آر اس اس خبرجنوب
کل صفحات خبرجنوب
مسکوکات در بازار شیراز
پر بازدید ترین ها
 تبلیغات خبر جنوب تبلیغات خبر جنوب تعالی دانش تبلیغات خبر جنوب
تبلیغات خبر جنوب تبلیغات خبر جنوب
برگزاری تست استعدادیابی هندبال دختران خردسال فارس :: روزنامه خبر جنوب :: نیازمندیهای خبر جنوب
NID : 192056
1399/07/05

برگزاری تست استعدادیابی هندبال دختران خردسال فارس

تست استعداد یابی هندبال دختران فارس روز گذشته برگزار شد.
رئیس هیات هندبال استان فارس در گفت وگو با نصرا... پناهی خبرنگار «خبر جنوب» در این باره گفت :با هدف انتخاب دختران خردسال مستعد در رشته ورزشی هندبال تست استعداد یابی به صورت مجزا در شهرستان های شیراز، مرودشت ،لار ،کازرون، فیروزآباد، فسا، گراش و زرین دشت برگزار شد.
رضا غلامشاهی افزود: این تست با درخواست فدراسیون هندبال به منظور شناسایی نفرات برتر در این رشته انجام شد، که از میان شرکت کنندگان ۳۰ نفر از شیراز و ۵۰ نفر از شهرستان‌های دیگر امتیازهای لازم را کسب کردند.
وی با بیان اینکه شیما زارع به عنوان مسئول استعدادیابی هندبال فارس در بخش بانوان مسئولیت برگزاری مسابقات استعداد یابی را به برعهده دارد ادامه داد: چابکی، تعادل ،پرتاب توپ مدیسن بال و هماهنگی از معیارهای مهم آمادگی جسمانی در این تست بود. همچنین داشتن کف دست بزرگ و طول دست از معیارهای فیزیکی موردنظر برای انتخاب استعدادهای برتر است .
رئیس هیات هندبال فارس گفت: افراد منتخب بر اساس صلاحدید مربی تیم ملی هندبال خردسالان در اردوهای آمادگی حضور خواهند داشت.

برگزاری سمینار داوران و ناظران هندبال فارس
روز گذشته سمینار داوران و ناظران هیات هندبال فارس نیز در شیراز برگزار شد .
رئیس هیات هندبال فارس گفت: سمینار یک‌روزه ویژه داوران و ناظران هیات هندبال فارس با حضور ۸ داور و چهار ناظر بازی‌های ملی از استان فارس برگزار شد .غلامشاهی با بیان اینکه این سمینار هر سال به صورت منطقه‌ای برگزار می‌شود افزود: قرار بود امسال نیز استان فارس میزبان ناظران و داوران استان‌های کرمان ،بوشهر، خوزستان و کهگیلویه و بویراحمد باشد که به دلیل شیوع کرونا برگزار نشد. لذا روزگذشته این سمینار به صورت استانی در شیراز برگزار شد. غلامشاهی گفت : داوران و ناظران جهت انجام تست شاتل و آزمون کتبی در کلاس حضور یافته و بر اساس امتیاز و تصمیم فدراسیون هندبال در مسابقات مختلف باشگاهی و ملی حاضر می شوند./انتهای متن/
صاحب امتیاز و مدیرمسئول نشریات بین المللی خبر : حسین واحدی پور
License owner & Editor in Chief: HosseinVahedipour
Copyright © 2013 KHABAR International Publications Group. All rights reserved.