روزنامه صبح
آر اس اس خبرجنوب
کل صفحات خبرجنوب
مسکوکات در بازار شیراز
پر بازدید ترین ها
 تبلیغات خبر جنوب تبلیغات خبر جنوب تعالی دانش تبلیغات خبر جنوب
تبلیغات خبر جنوب تبلیغات خبر جنوب
اخبار کوتاه :: روزنامه خبر جنوب :: نیازمندیهای خبر جنوب
NID : 192060
1399/07/05

اخبار کوتاه

مهدی علی‌نژاد معاون توسعه ورزش قهرمانی و حرفه‌ای وزارت ورزش و جوانان گفت: تازمانی که اساسنامه به تایید فیفا و مجمع عمومی فدراسیون فوتبال نرسد، نمی‌توانیم انتخابات ریاست این فدراسیون را برگزار کنیم.
انتونیو اسپینوز رییس فدراسیون جهانی کاراته با ارسال پیامی به فدراسیون کاراته ایران از برگزاری مسابقات ساحلی و وبینار آموزشی در کشورمان قدردانی کرد.
به نقل از فدارسیون دوچرخه سواری ، در مرحله اول مسابقات دوچرخه سواری پیست سرعت بانوان در رده سنی جوانان و در ماده ۵۰۰ متر لیلا حیدری از تیم آسمان آبی مشهد توانست با زمان 50/38 ثانیه ضمن قهرمانی، رکورد مسابقات را هم جابجا کند.
امیرحسین صادقی مدافع سابق استقلال روز گذشته دچار سانحه رانندگی شد. وی به شدت از ناحیه سر، گردن و دست دچار آسیب دیدگی شده است. گویا امیر حسین صادقی سوار موتور بوده که با یک اتومبیل تصادف می کند و در این سانحه علاوه بر آسیب دیدگی از ناحیه سر، گردن و دست، یک انگشت او هم به شدت آسیب می بیند و قرار است امروز عمل پیوند انگشت را پشت سر بگذارد و تحت عمل جراحی قرار گیرد.
دومین دوره مسابقات مینی گلف جام رسانه، سوم مهر ۹۹ در سایت مینی گلف مجموعه ورزشی انقلاب برگزار شد. این رقابت ها سال گذشته با حضور ۱۰۰ نفر از اعضای رسانه برگزار شد اما امسال به علت گسترش ویروس کرونا و محدودیت های موجود با تعداد کمتری پیگیری شد.
به احتمال قوی فصل جدید رقابت های فوتبال قهرمانی دسته اول باشگاه های کشور از 15 آبان آغاز می شود.
از بوشهر خبر می رسد باشگاه پارس جنوبی برای انتخاب سرمربی جدید خود با محسن عاشوری سرمربی فصل گذشته تیم خوشه طلایی وارد مذاکره شده است.
وریا غفوری کاپیتان استقلال که در بازی گذشته استقلال مقابل الاهلی عربستان در اواخر نیمه اول از ناحیه همسترینگ پای چپ دچار مصدومیت شد و زمین بازی را ترک کرد ، به طور قطعی دیدار با پاختاکور ازبکستان را از دست داد.

/انتهای متن/
صاحب امتیاز و مدیرمسئول نشریات بین المللی خبر : حسین واحدی پور
License owner & Editor in Chief: HosseinVahedipour
Copyright © 2013 KHABAR International Publications Group. All rights reserved.