روزنامه صبح
آر اس اس خبرجنوب
کل صفحات خبرجنوب
مسکوکات در بازار شیراز
پر بازدید ترین ها
 تبلیغات خبر جنوب تبلیغات خبر جنوب تعالی دانش تبلیغات خبر جنوب
تبلیغات خبر جنوب تبلیغات خبر جنوب
ترامپ:فقط با تقلب بازنده خواهیم بود :: روزنامه خبر جنوب :: نیازمندیهای خبر جنوب
NID : 192210
1399/07/06

ترامپ:فقط با تقلب بازنده خواهیم بود

رئیس‌ جمهور آمریکا در یک تجمع انتخاباتی بار دیگر مسئله احتمال تقلب در انتخابات ریاست ‌جمهوری کشورش را مطرح کرد.
ترامپ گفت: «ما برنده می ‌شویم، نمی ‌بازیم مگر اینکه تقلب کنند. نگاه من این طور است. نمی ‌توانیم اجازه بدهیم تقلب کنند. کشورمان در خطر است، چون این آدم‌ ها کشورمان را نابود می‌ کنند».
ترامپ اضافه کرد: «نمی ‌توانیم اجازه بدهیم این کار را انجام بدهند. خودشان خبر دارند، رسانه‌ ها خبر دارند ولی نمی‌ خواهند آن را پوشش بدهند. دقیقاً می‌ دانند چه خبر است من هم می ‌دانم ولی دموکرات ‌ها بهتر از همه ما می‌ فهمند چه خبر است. بنابراین نباید اجازه بدهیم این اتفاق بیفتد و شما هم اگر چیزی دیدید گزارش کنید».
رئیس ‌جمهور آمریکا تصریح کرد: «همه‌ مان، اوضاع را تحت نظر داریم. پلیس اوضاع را تحت نظر دارد ولی نظارت خیلی سخت است. همان ‌طور که می ‌دانید صحبت از میلیون ‌ها رأی است. نظارت سخت است. تنها راهی که ما ممکن است ببازیم همین است: تخلف، و این تخلف باید در مقیاسی بزرگ انجام شود، بنابراین مراقب باشید».
ترامپ در ادامه درباره مسئله تحویل قدرت به رقیبش «جو بایدن» در صورت باخت در انتخابات که در روزهای اخیر نگرانی‌هایی را به همراه داشته هم اظهارنظر کرد و گفت: «ما خواستار انتقال قدرت به صورتی بسیار دوستانه هستیم ولی نمی ‌خواهیم علیه ما تقلب شود و [نمی‌ خواهیم] در حالی که
می‌ دانیم که در هزاران هزار رأیی که سرنوشت متفاوتی را رقم می ‌زدند تقلب صورت گرفته احمق ‌بازی در بیاوریم و بگوییم، اوه، بیایید قدرت را انتقال دهیم».

/انتهای متن/
صاحب امتیاز و مدیرمسئول نشریات بین المللی خبر : حسین واحدی پور
License owner & Editor in Chief: HosseinVahedipour
Copyright © 2013 KHABAR International Publications Group. All rights reserved.