روزنامه صبح
آر اس اس خبرجنوب
کل صفحات خبرجنوب
مسکوکات در بازار شیراز
 تبلیغات خبر جنوب تبلیغات خبر جنوب تعالی دانش تبلیغات خبر جنوب
تبلیغات خبر جنوب تبلیغات خبر جنوب
شاهین، قهرمان لیگ تنیس روی میز باشگاه‌های گراش شد :: روزنامه خبر جنوب :: نیازمندیهای خبر جنوب
NID : 192308
1399/07/07

شاهین، قهرمان لیگ تنیس روی میز باشگاه‌های گراش شد

مسابقات لیگ تنیس روی میز باشگاه‌های گراش برگزار شد. به گزارش خبرنگار «خبرجنوب» به نقل از روابط عمومی هیات تنیس روی میز شهرستان گراش؛ این مسابقات با حضور ۸ تیم مسجد صاحب الزمان(عج)، شهدای گمنام، شهید درویشی، تبرک، طلافروشی درخشان، هلال احمر، شهید قاسم سلیمانی و شاهین و با حمایت بیمه سامان و در دو گروه چهار تیمی آغازشد و پس از پایان مرحله گروهی به خاطر بیماری کرونا تعطیل شده بود سرانجام پس از هفت ماه و با برگزاری مرحله یک چهارم نهایی، نیمه نهایی و فینال با قهرمانی تیم شاهین به پایان رسید.
در دیدار فینال این رقابت ها تیم یک دست شاهین با ترکیب محمدمهدی اخوندی، عباس خواستار ، محمدسبحان یحیایی و سیدمحسن محقق توانست در یک بازی نزدیک تیم شهید قاسم سلیمانی را شکست دهد و فاتح لیگ باشگاه‌های تنیس روی میز گراش شود و تیم شهید قاسم سلیمانی در جایگاه دوم ایستاد.
در دیدار رده بندی این رقابت ها ، تیم شهدای گمنام با شکست دادن تیم شهید درویشی مقام سوم را کسب کرد.در مراسم اختتامیه این رقابت ها که با حضور خداپرست رییس اداره ورزش و جوانان،علی یحیایی نایب رییس هیات تنیس روی میز شهرستان و حاج علی موغلی از پیشکسوتان داوری ملی فوتبال کشور و پیشکسوتان تنیس روی میز به تیم های قهرمان ، نایب قهرمان و سوم مسابقات از سوی هیات تنیس روی میز گراش مدال و جوایز نقدی به ارزش ۱۵ میلیون ریال اهدا گردید.
همچنین در پایان مسابقات عبدالهادی موغلی از تیم شهید قاسم سلیمانی به عنوان بهترین بازیکن مسابقات، عباس خواستار از تیم شاهین به عنوان تاثیرگذارترین بازیکن و محمدسبحان یحیایی از تیم شاهین به عنوان پدیده مسابقات انتخاب شدند و جوایز نقدی دریافت کردند.
داوری رقابت ها را حمیدرضا جعفری،مهدی رام یارپور و سیدمحمد محقق عهده دار بودند.


/انتهای متن/
صاحب امتیاز و مدیرمسئول نشریات بین المللی خبر : حسین واحدی پور
License owner & Editor in Chief: HosseinVahedipour
Copyright © 2013 KHABAR International Publications Group. All rights reserved.