روزنامه صبح
آر اس اس خبرجنوب
کل صفحات خبرجنوب
مسکوکات در بازار شیراز
 تبلیغات خبر جنوب تبلیغات خبر جنوب تعالی دانش تبلیغات خبر جنوب
تبلیغات خبر جنوب تبلیغات خبر جنوب
جمال ندافی سرمربی تیم فوتبال جوانان فجر سپاسی شیراز شد :: روزنامه خبر جنوب :: نیازمندیهای خبر جنوب
NID : 192310
1399/07/07

جمال ندافی سرمربی تیم فوتبال جوانان فجر سپاسی شیراز شد

از سوی مدیرعامل باشگاه فجر شهید سپاسی شیراز، جمال ندافی بازیکن سابق تیم‌های استقلال تهران و برق شیراز به عنوان سرمربی تیم جوانان این باشگاه منصوب شد.
جمال ندافی که سابقه بازی در تیم‌های استقلال تهران، فجر شهید سپاسی و برق شیراز، پلی اکریل اصفهان و نساجی قائم شهر را در کارنامه دارد و همچنین او سابقه مربیگری در تیم‌های فوتبال دسته یک، دسته دوم و دسته سوم در شهرهای مختلف کشور دارد.
همچنین سید علی محمد موسوی موسس باشگاه استقلال شیراز به عنوان مدیر تیم جوانان فجر و حسن رستمی هم به عنوان مدیر فنی جوانان منصوب شدند.
در حال حاضر، تیم‌های نوجوانان و نونهالان در لیگ برتر کشور هستند و تیم بزرگسالان این باشگاه هم در دسته یک شرکت دارد.
باشگاه فجر شهید سپاسی شیراز در سال‌های نه چندان دور به عنوان یکی از باشگاه‌های سازنده کشور محسوب می‌شد که بازیکنان زیادی را از تیم‌های فوتبال پایه روانه تیم‌های مطرح کشور و حتی تیم ملی کرد.
اما چند سالی بود که دیگر از سازندگی خبری نبود از این رو این باشگاه نیز برای استفاده از بازیکنان در تیم بزرگسلان از شهرهای دیگر بازیکن جذب می‌کرد و به نظر می‌رسد مدیران این باشگاه نیز دوباره به فکر قوی کردن تیم‌های پایه هستند تا از بازیکنان بومی استان نهایت بهره را ببرند.
تیم فجر شهید سپاسی شیراز، مدت هفت سال است از لیگ برتر کشور دور است و هواداران این باشگاه امیدوار هستند در سال ۹۹ با بستن تیمی قوی، دل هواداران را با صعود به لیگ برتر شاد کنند.
تیم فجر در لیگ گذشته دسته یک کشور در فصل پیشین، شروع خوبی داشت و توانست در پایان نیم فصل در صدر جدول قرار گیرد اما در دور برگشت به دلیل مشکلات مالی و تقویت نکردن تیم نتایج خوبی نگرفت و در پایان این رقابت‌ها نیز در رده دهم جدول جای گرفت و امید هواداران به یاس تبدیل شد.
هنوز از سوی سازمان لیگ فوتبال کشور، زمان برگزاری لیگ دسته یک در فصل ۹۹ مشخص نشده ضمن اینکه تکلیف تیم فجر شهید سپاسی شیراز هم مشخص نیست و مسئولان این باشگاه باید هر چه زودتر تکلیف این تیم را مشخص کنند تا فرصت‌ها از دست نرود.

/انتهای متن/
صاحب امتیاز و مدیرمسئول نشریات بین المللی خبر : حسین واحدی پور
License owner & Editor in Chief: HosseinVahedipour
Copyright © 2013 KHABAR International Publications Group. All rights reserved.