روزنامه صبح
آر اس اس خبرجنوب
کل صفحات خبرجنوب
مسکوکات در بازار شیراز
 تبلیغات خبر جنوب تبلیغات خبر جنوب تعالی دانش تبلیغات خبر جنوب
تبلیغات خبر جنوب تبلیغات خبر جنوب
نماینده مجلس: آقای ذوالنور، به روحانی کمک نکنید! :: روزنامه خبر جنوب :: نیازمندیهای خبر جنوب
NID : 194074
1399/07/28

نماینده مجلس: آقای ذوالنور، به روحانی کمک نکنید!

توییت عجیب رئیس کمیسیون امنیت ملی واکنش یک نماینده اصولگرای را به دنبال داشت.
ابراهیم رضایی، عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس در واکنش به توئیت عجیب حجت الاسلام ذوالنوری نوشته است: «هدف از بازی با تاریخ حول جنگ و صلح، منحرف کردن توجهات از بازی با معیشت مردم است. انقلابی بصیر تن به این بازی جعلی نمی دهد و بیهوده نام رهبری را در کنار کلماتی بی منطق مثل اعدام وارد نمی کند. نباید با سر و صدای بی حاصل، به ضعیف ترین رئیس دولت جمهوری اسلامی کمک کرد از جایگاه متهم به مظلوم نقل مکان کند».
مجتبی ذوالنوری، رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس هفته گذشته روحانی را تهدید به «اعدام» کرده بود. او که از جمله نمایندگانی است که به‌ دنبال استیضاح روحانی در مجلس است در توییتر خود نوشت: «جناب روحانی اگر برای توجیه مذاکره با دشمن علت صلح امام حسن (ع) با معاویه را خواست اکثر مردم از امام ذکر می ‌کنید؛ امروز اکثریت قاطع ملت ایران به کمتر از عزل و مجازات شما راضی نمی‌ شوند. با منطق شما رهبر انقلاب باید دستور دهد هزار بار شما را اعدام کنند تا دل مردم عزیز راضی شود».
این توییت آن چنان عجیب و توام با تندروی بود که نه ‌تنها صدای موافقان روحانی بلکه صدای اصولگرایان را نیز بلند کرد.
این واکنش ها در پی اظهارات روز چهارشنبه حسن روحانی و در جریان سخنرانی او در جمع هیأت دولت شکل گرفت. رئیس جمهور در آن جلسه بار دیگر از صدر اسلام بهره جست تا تلویحاً با استناد به رفتار بزرگان اسلام و با هزار ترفند و در هزار لفافه به کنایه از «صلح به وقت صلح» و «جنگ به وقت جنگ» بگوید.


/انتهای متن/
صاحب امتیاز و مدیرمسئول نشریات بین المللی خبر : حسین واحدی پور
License owner & Editor in Chief: HosseinVahedipour
Copyright © 2013 KHABAR International Publications Group. All rights reserved.