روزنامه صبح
آر اس اس خبرجنوب
کل صفحات خبرجنوب
مسکوکات در بازار شیراز
 تبلیغات خبر جنوب تبلیغات خبر جنوب تعالی دانش تبلیغات خبر جنوب
تبلیغات خبر جنوب تبلیغات خبر جنوب
دولتی ها در فارس کمر همت بستند :: روزنامه خبر جنوب :: نیازمندیهای خبر جنوب
NID : 194435
1399/08/02

دولتی ها در فارس کمر همت بستند

«خبرجنوب»/ معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استاندار فارس با اعلام خبر انعقاد تفاهم نامه تامین مسکن و اشتغال ایثارگران، تاکید کرد که دولت با اهتمام جدی این موضوع را پیگیری می‌کند.
سید احمد احمدی زاده در جلسه ویدئو کنفرانس با فرماندارن شهرستان‌های فارس بر ضرورت اجرایی شدن این تفاهم نامه تاکید کرد و افزود:طبق این تفاهم نامه باید ۱۰ هزار مسکن و ۱۲ هزار شغل برای خانواده‌های معظم شهدا و ایثارگران تامین شود.
وی ابراز امیدواری کرد که با ایمان و اعتقاد و باور قلبی و وجدانی و وظیفه شناسی مسئولین دستگاه‌های اجرایی این طرح به خوبی و به نحو احسنت در فارس اجرا شود .
به گفته وی تاکنون ۲۴ فرمانداری در خصوص تامین مسکن و زمین و ۱۷ فرمانداری در خصوص ایجاد اشتغال ایثارگران اقدام به برگزاری جلسه و پیگیری موضوع کرده‌اند.
معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استاندار فارس با اشاره به تاکید و باور استاندارفارس و مدیران استان بر اجرای تفاهم نامه ایجاد مسکن و اشتغال ایثارگران و خانواده معظم شهدا، گفت: با توجه به‌ تمهیدات واقدامات صورت گرفته در این راستا همه ظرفیت های استان برای به نتیجه رسیدن این تفاهم نامه به کار گرفته خواهد شد.
همچنین مقرر گردید به صورت ماهانه گزارش عملکرد شهرستان‌ها به بنیاد شهید استان ارسال شود و هرگونه مشکل احتمالی سریعا به این معاونت اعلام شود تا مورد پیگیری قرار گیرد.

/انتهای متن/
صاحب امتیاز و مدیرمسئول نشریات بین المللی خبر : حسین واحدی پور
License owner & Editor in Chief: HosseinVahedipour
Copyright © 2013 KHABAR International Publications Group. All rights reserved.