روزنامه صبح
آر اس اس خبرجنوب
کل صفحات خبرجنوب
مسکوکات در بازار شیراز
 تبلیغات خبر جنوب تبلیغات خبر جنوب تعالی دانش تبلیغات خبر جنوب
تبلیغات خبر جنوب تبلیغات خبر جنوب
سرنوشت خونین یک کینه قدیمی :: روزنامه خبر جنوب :: نیازمندیهای خبر جنوب
NID : 194683
1399/08/05

سرنوشت خونین یک کینه قدیمی

پرونده جوانی که یک نفر را در مرودشت به قتل رسانده بود وارد مرحله تازه ای شد.
چند روز قبل بود که پيكر خونين جواني به بيمارستاني در مرودشت منتقل شد. او به دليل اصابت ضربه چاقو به شدت مجروح شده بود و با وجود تلاش پزشكان ساعتي بعد جان خود را از دست داد.
شواهد نشان مي‌داد يكي از دوستان آشنایان متوفي عامل قتل اوست. به اين ترتيب تلاش‌ها براي دستگيري وي آغاز شد اما او از محل گریخته بود و هیچ سرنخی از وی به جا نمانده بود. با توجه به حساسیت موضوع پرونده ای تشکیل و تحقیقات برای شناسایی مخفیگاه عامل این جنایت آغاز شد. در حالی که بیش از چند ساعت از وقوع این ماجرا می گذشت ماموران توانستند این مظنون به جنایت را شناسایی و نامبرده را دستگیر کنند.او در بازجویی ها اعتراف كرد چون از مدت‌ها قبل با او اختلاف داشته روز حادثه با وي درگير شده و او را به قتل رسانده است.متهم گفت: من و مقتول از سالیان پيش از حادثه، با يكديگر آشنا بوديم و هیچگونه مشکلی با یکدیگر نداشتیم. من به او علاقه زیادی داشتم و هر روز یکدیگر را می دیدیم.
وي ادامه داد: زمان حادثه در خیابان او را دیدم نزدش رفتم تا با او صحبت كنم. وقتي فهميد مي‌خواهم با او حرف بزنم گفت سوار ماشين شويم. سپس به گوشه ای خلوت رفتیم.من آن شب در وضعیت خوبی نبوده و به شدت ناراحت بودم. هرچقدر از او خواستم که با کمک هم اختلاف‌ها را کنار بگذاریم بی فایده بود من هم عصبانی شدم و دو ضربه چاقو به او زدم.متهم ادامه داد: از شب تا صبح در خيابان ها پرسه مي زدم و سپس به خانه رفتم و بعد از عوض كردن لباس هايم كه خون آلود شده بود فرار كردم. حالا هم پشيمانم و درخواست بخشش دارم. گفتنی است از سوی بازپرس پرونده برای وی قرار بازداشت موقت صادر شد. متهم هم اکنون تحت بازجویی است.


/انتهای متن/
صاحب امتیاز و مدیرمسئول نشریات بین المللی خبر : حسین واحدی پور
License owner & Editor in Chief: HosseinVahedipour
Copyright © 2013 KHABAR International Publications Group. All rights reserved.