روزنامه صبح
آر اس اس خبرجنوب
کل صفحات خبرجنوب
مسکوکات در بازار شیراز
 تبلیغات خبر جنوب تبلیغات خبر جنوب تعالی دانش تبلیغات خبر جنوب
تبلیغات خبر جنوب تبلیغات خبر جنوب
تخفیف 100 درصدی برای مشترکان کم مصرف برق خانگی در فارس به زودی کلید می خورد :: روزنامه خبر جنوب :: نیازمندیهای خبر جنوب
NID : 194772
1399/08/07

تخفیف 100 درصدی برای مشترکان کم مصرف برق خانگی در فارس به زودی کلید می خورد

«خبرجنوب»/مدیر عامل شرکت برق منطقه ای فارس باری دیگر نسبت به رشد بار مصرف برق در فارس و برخی از نقاط جنوب کشور که بالاتر از متوسط کشوری است، هشدار داد.غلامرضا نصیری در نشست هماهنگی و کارشناسی بررسی گلوگاه های شبکه برق فارس و بوشهر افزود : با بررسی دقیق گلوگاه های شبکه در تابستان سال ۹۹ باید از هم اکنون برنامه های لازم برای گذر از پیک‌ بار سال آینده انجام شود.به گفته وی لازم است با مدیریت بار و فرهنگ سازی در زمینه مصرف بهینه ، مشترکان و شهروندان را به سمت و سوی صرفه جویی بیشتر در مصرف برق و فرهنگ درست مصرف کردن هدایت کرد.نصیری همچنین به موضوع برق امید و تشویق های وزارت نیرو برای کاهش مصرف برق اشاره کرد و گفت : این الگو در سطح کشور کلید می خورد و شهروندان و مشترکان زیادی در فارس و جنوب کشور در چرخه و حیطه مصرف بهینه برق قرار می گیرند.
وی پیش بینی می کند که در قالب این طرح درصد قابل توجهی از شهروندان و مشترکان برق در فار س و جنوب کشور مشمول تعرفه برق رایگان و برق امید شوند.
نصیری افزود: طرح برق امید آبان ماه به صورت رسمی در بسیاری از مناطق آغاز می شود و در نخستین قبض برق الکترونیکی محاسبات آن گنجانده می شود. در حال حاضر طرح برق امید مشمول مشترکان خانگی است و طبق این طرح تخفیف ۱۰۰ درصدی بهای برق درطرح برق امید برای مشترکان کم مصرف در نظر گرفته شده است./انتهای متن/
صاحب امتیاز و مدیرمسئول نشریات بین المللی خبر : حسین واحدی پور
License owner & Editor in Chief: HosseinVahedipour
Copyright © 2013 KHABAR International Publications Group. All rights reserved.