روزنامه صبح
آر اس اس خبرجنوب
کل صفحات خبرجنوب
مسکوکات در بازار شیراز
 تبلیغات خبر جنوب تبلیغات خبر جنوب تعالی دانش تبلیغات خبر جنوب
تبلیغات خبر جنوب تبلیغات خبر جنوب
استمرار آموزش های نهضت سواد رسانه ای انقلاب اسلامی در فارس :: روزنامه خبر جنوب :: نیازمندیهای خبر جنوب
NID : 194773
1399/08/07

استمرار آموزش های نهضت سواد رسانه ای انقلاب اسلامی در فارس

«خبرجنوب»/ دبیر نهضت سواد رسانه ای انقلاب اسلامی فارس گفت: اگر می خواهیم آسیب های فضای مجازی را در خانواده به حداقل برسانیم می بایست به دو رکن اساسی محدودیت و حاکم نمودن شرایط استفاده دقت نموده و آن را رعایت کنیم.
محسن باقری راهکار مواجهه با چالش های فضای مجازی را برنامه ریزی و آموزش مستمر دانست و گفت: علی رغم وجود آسیب های بسیار زیاد و خطرآفرین در فضای مجازی نباید نا امید بود زیرا با برنامه ریزی، توانمند سازی و آموزش سواد رسانه ای به عموم مردم می توان آسیب های آن را به حداقل رساند.
وی ادامه داد: نهضت سواد رسانه ای انقلاب اسلامی در استان فارس یا همان نسرا با آگاهی از ضروریت های فوق شکل گرفته است تا با آموزش عمومی و تخصصی به اقشار مختلف جامعه، سطح سواد رسانه ای جامعه را ارتقا دهد.
به گفته باقری در قالب برنامه های این نهضت تاکنون برای بیش از 650 هزار نفر در سطح استان کلاس و دوره های آموزشی برگزار شده و بیش از 700 مدرس هم تعلیم دیده اند.علاقمندان به دریافت و استفاده از تولیدات می توانند به آدرس www.savadrasane.ir و کانال های نهضت در شبکه های اجتماعی به آدرس @nasrafars مراجعه کنند./انتهای متن/
صاحب امتیاز و مدیرمسئول نشریات بین المللی خبر : حسین واحدی پور
License owner & Editor in Chief: HosseinVahedipour
Copyright © 2013 KHABAR International Publications Group. All rights reserved.