روزنامه صبح
آر اس اس خبرجنوب
کل صفحات خبرجنوب
مسکوکات در بازار شیراز
 تبلیغات خبر جنوب تبلیغات خبر جنوب تعالی دانش تبلیغات خبر جنوب
تبلیغات خبر جنوب تبلیغات خبر جنوب
فرمانده انتظامی شیراز: بسیج، اصلی ‌ترین نیروی واکنش سریع و همکار ارتش و ناجا در شیراز است :: روزنامه خبر جنوب :: نیازمندیهای خبر جنوب
NID : 194880
1399/08/08

فرمانده انتظامی شیراز: بسیج، اصلی ‌ترین نیروی واکنش سریع و همکار ارتش و ناجا در شیراز است

«خبرجنوب»/فرمانده انتظامی شیراز روز گذشته در جمع فرماندهان نواحی مقاومت بسیج این شهرستان گفت: این فرماندهی آمادگی کامل جهت اجرای طرح‌های اجتماعی و انتظامی مشترک را دارد و در این راستا از هیچ تلاش و كوششی دریغ نخواهد كرد.
سرهنگ فرج شجاعی، با بیان اینكه به بركت انقلاب اسلامی همدلی و هماهنگی بی‌نظیری میان نیروهای مسلح ایران وجود دارد، گفت: تأمین امنیت پایدار در جامعه و ارتقای حداكثری آرامش و آسایش مردم را از اهداف اصلی دو مجموعه سپاه و ناجاست.
وی افزود: همه ما در جهت اهداف متعالی نظام گام بر می‌داریم و باید در ارتقای امنیت اجتماعی و حراست از خون شهدا و آرمان‌های انقلاب هرچه در توان داریم در این مسیر به کار گیریم.
فرمانده انتظامی شهرستان شیراز وجود همدلی و هماهنگی بی‌نظیر در بین نیروهای مسلح ایران را از برکات انقلاب اسلامی دانست و گفت: بسیج که عصاره تفکر و اندیشه ناب معمار کبیر انقلاب است، امروز به یکی از مهم‌ترین و اصلی‌ترین نیروهای واکنش سریع و همکار با ارتش و ناجا تبدیل شده است./انتهای متن/
صاحب امتیاز و مدیرمسئول نشریات بین المللی خبر : حسین واحدی پور
License owner & Editor in Chief: HosseinVahedipour
Copyright © 2013 KHABAR International Publications Group. All rights reserved.