روزنامه صبح
آر اس اس خبرجنوب
کل صفحات خبرجنوب
مسکوکات در بازار شیراز
 تبلیغات خبر جنوب تبلیغات خبر جنوب تعالی دانش تبلیغات خبر جنوب
تبلیغات خبر جنوب تبلیغات خبر جنوب
اخبار کوتاه از ایران :: روزنامه خبر جنوب :: نیازمندیهای خبر جنوب
NID : 194919
1399/08/08

اخبار کوتاه از ایران

مهدی رسول‌پناه سرپرست مستعفی باشگاه پرسپولیس درباره آخرین وضعیت پرونده برانکو ایوانکوویچ اظهار کرد: با پرداخت 101 هزاریوروی دیگرمطالبات برانکو ایوانکوویچ ازباشگاه پرسپولیس به صورت کامل تسویه شد.
با اعلام اسماعیل خلیل‌زاده رئیس هیات مدیره باشگاه استقلال، حجت نظری به عنوان سخنگوی هیات مدیره باشگاه استقلال انتخاب شد.
علیرضا استکی سرمربی تیم‌ ملی بوکس ایران گفت: برای آماده سازی بوکسورها در حال رایزنی با تیم‌ غنا هستیم که در صورت امکان یک اردوی مشترک به میزبانی تهران برگزار کنیم.
مسابقات آزاد گلف ایران در بخش آقایان امروز با حضور ۵۰ گلف‌باز از استان‌های سراسر کشور و با رعایت کامل شیوه‌نامه‌های بهداشتی و با حضور مسئولان وزارت ورزش، کمیته ملی المپیک و فدراسیون در زمین گلف مجموعه ورزشی انقلاب برگزار می‌شود. با هماهنگی صورت گرفته، این رقابت قرار است برای نخستین بار از ساعت ۹ صبح در شبکه ورزش پخش زنده شود.
وزیر ورزش و جوانان طی حکمی مهدی مبینی را به عنوان مدیر کل دفتر توسعه آموزش های پایه و استعدادیابی منصوب کرد.
سومین اردوی آمادگی کمانداران از روز شنبه ۱۰ آبان در سایت تیروکمان برگزار می شود. در این اردو بانوان کماندار در رشته‌های ریکرو و کامپوند به دلیل مرتفع شدن مشکل خوابگاه با نفرات کامل در اردوی آزادی حضور خواهند داشت و در بخش مردان تنها نفراتی که ساکن استان تهران و البرز هستند در اردو شرکت خواهند کرد.
درنهایت فدراسیون فوتبال با رفع موانع، توانسته تاییدیه نهایی اساسنامه فدراسیون را از فیفا بگیرد و روز هشتم آذرماه هم از سوی فدراسیون برای ارائه اساسنامه به اعضای مجمع فدراسیون فوتبال انتخاب شده است.
احتمال تعویق دوباره شروع مسابقات لیگ برتر بیستم وجود دارد و این مساله تا روزهای بعد مشخص می شود.
روح‌الله باقری، مهاجم پیشین استقلال با عقد قراردادی دو ساله به تیم فوتبال سپاهان پیوست.


/انتهای متن/
صاحب امتیاز و مدیرمسئول نشریات بین المللی خبر : حسین واحدی پور
License owner & Editor in Chief: HosseinVahedipour
Copyright © 2013 KHABAR International Publications Group. All rights reserved.