روزنامه صبح
آر اس اس خبرجنوب
کل صفحات خبرجنوب
مسکوکات در بازار شیراز
 تبلیغات خبر جنوب تبلیغات خبر جنوب تعالی دانش تبلیغات خبر جنوب
تبلیغات خبر جنوب تبلیغات خبر جنوب
اخبار کوتاه از ایران :: روزنامه خبر جنوب :: نیازمندیهای خبر جنوب
NID : 197213
1399/09/04

اخبار کوتاه از ایران

باشگاه ذوب‌آهن در نامه‌ای به وزیر ورزش و جوانان اعلام کرده است در صورت تکرار اشتباهات داوری علیه تیم فوتبال این باشگاه، از لیگ برتر کناره‌گیری می‌کند.
پس از مشاجره‌ای که بین شیخ دیاباته، بازیکن تیم فوتبال استقلال و محمود فکری در بازی برابر فولاد رخ داد، با وساطت‌های شکل گرفته، مشکلات پیش آمده بین این دو نفر حل شد و این بازیکن در تمرین دیروز (دوشنبه) آبی‌پوشان حضور پیدا کرد.
باشگاه پرسپولیس برای بخشش کارت قرمز یحیی گل محمدی با فدراسیون فوتبال نامه‌نگاری کرده اما طبق قوانین انضباطی هیچ بخششی در کار نیست.
در جلسه ستاد ملی مبارزه با کرونا که دیروز(دوشنبه) به میزبانی فدراسیون شنا برگزار شد، با موافقت محمد اسد مسجدی رییس ستاد ملی مبارزه با کرونا در ورزش و دکتر ماهر جانشین معاون برنامه ریزی فرماندهی مقابله با کرونا در کلانشهر تهران، مقرر شد براساس درخواست فدراسیون شنا در گام اول با بازگشایی یک استخر در مراکز استان‌ها طبق شرایط و ضوابط خاص زیر نظر فدراسیون‌های پزشکی ورزشی و فدراسیون شنا برای جهت تمرین تیم‌های ورزشی و فعالیت‌های آموزشی موافقت شود.
بعد از اتفاقات رخ داده در دیدار فولاد و استقلال و انتشار یک ویدئو از محمود فکری، سرمربی استقلال 10 آذر ماه در جلسه کمیته انضباطی حضور پیدا می‌کند.
با گذشت بیشتر از یکماه از برکناری احمد سعادتمند با توجه به مشکلات مالی موجود در باشگاه استقلال اعضای هیات مدیره این باشگاه قصد تیم داری در لیگ کشتی را ندارند. مسئولان استقلال در این خصوص تصمیم گرفته اند که تیم کشتی باشگاه را منحل کنند و تمرکز خود را روی تیم فوتبال و لیگ برتر این رشته بگذارند.
دیروز (دوشنبه) ۳ آذر ۱۳۹۹ ولادمیر آلکنو با امضای قراردادی رسما سرمربی تیم ملی والیبال ایران شد. او در رقابتهای المپیک توکیو و لیگ جهانی ۲۰۲۱ هدایت والیبالیست های ایران را بر عهده خواهد داشت.
بهرام قدیمی، رئیس فدراسیون هاکی در حکمی عجیب هادی شیرزاد، رئیس اینترپل ناجا را به عنوان سرپرست نایب رئیسی فدراسیون انتخاب کرده است.
بهداد سلیمی قهرمان وزنه برداری المپیک لندن به همراه تیم گوهر زمین سیرجان وارد لیگ برتر وزنه برداری شد.

/انتهای متن/
صاحب امتیاز و مدیرمسئول نشریات بین المللی خبر : حسین واحدی پور
License owner & Editor in Chief: HosseinVahedipour
Copyright © 2013 KHABAR International Publications Group. All rights reserved.