روزنامه صبح
آر اس اس خبرجنوب
کل صفحات خبرجنوب
مسکوکات در بازار شیراز
پر بازدید ترین ها
 تبلیغات خبر جنوب تبلیغات خبر جنوب تعالی دانش تبلیغات خبر جنوب
تبلیغات خبر جنوب تبلیغات خبر جنوب
امکان استفاده از صندوق شخصی خدمات تامین اجتماعی و غیر حضوری شدن پنج خدمت دیگر در فارس :: روزنامه خبر جنوب :: نیازمندیهای خبر جنوب
NID : 197233
1399/09/05

امکان استفاده از صندوق شخصی خدمات تامین اجتماعی و غیر حضوری شدن پنج خدمت دیگر در فارس


مدیرکل تأمین اجتماعی فارس در این باره گفت: پنج خدمت جدید شامل ابلاغ مفاصا حساب به واگذارنده کار و پیمانکار، استعلام وضعیت مستمری بگیران، استعلام وضعیت بیمه شدگان، تکمیل سوابق بیمه شدگان پاره وقت و نام نویسی افراد تبعی به خدمات غیرحضوری این سازمان اضافه شد.
ابراهیم کشاورز افزود: در هفته سوم طرح ۳۰۷۰ قرار داریم که با تحقق آن ۷۰ میلیون از ۹۶میلیون مراجعه سالیانه به شعب تامین اجتماعی کاهش می‌یابد یعنی بیش از ۷۰ درصد خدمات غیرحضوری می شوند.
به گفته کشاورز اکنون در سامانه خدمات غیر حضوری سازمان تأمین اجتماعی امکان استفاده از صندوق شخصی هم فراهم شده و همه استعلام‌هایی که سایر دستگاه‌ها از سازمان تأمین اجتماعی دریافت می‌کنند از طریق صندوق شخصی به صورت غیر حضوری قابل دریافت است.
کشاورز اظهار داشت: سازمان تامین اجتماعی این آمادگی را دارد تا از طریق تبادل اطلاعات با سایر دستگاه ها، زمینه کاهش مراجعات به سازمان را فراهم آورد .
مدیرکل تامین اجتماعی فارس همچنین گفت: در هفته‌های آینده نیز به برنامه اعلامی پایبند خواهیم بود.مدیرکل تامین اجتماعی درباره ثبت نام برای دریافت خدمات غیرحضوری و ضرورت ارائه شماره حساب و تطابق اطلاعات هویتی فرد با شماره تلفن همراه هم گفت: برای برخی خدمات شماره حساب می خواهیم و موبایل که به نام فرد باشد. در همه این موارد بخش قابل توجهی ثبت نام کرده اند و هر کس ثبت نام نکرده باید اطلاعاتش را تکمیل کند.

/انتهای متن/
صاحب امتیاز و مدیرمسئول نشریات بین المللی خبر : حسین واحدی پور
License owner & Editor in Chief: HosseinVahedipour
Copyright © 2013 KHABAR International Publications Group. All rights reserved.