روزنامه صبح
آر اس اس خبرجنوب
کل صفحات خبرجنوب
مسکوکات در بازار شیراز
پر بازدید ترین ها
 تبلیغات خبر جنوب تبلیغات خبر جنوب تعالی دانش تبلیغات خبر جنوب
تبلیغات خبر جنوب تبلیغات خبر جنوب
جنجال پنالتی های فولاد و شکست ماشین‌سازان توسط آبی تهران :: روزنامه خبر جنوب :: نیازمندیهای خبر جنوب
NID : 197409
1399/09/06

جنجال پنالتی های فولاد و شکست ماشین‌سازان توسط آبی تهران

تیم فوتبال استقلال در دومین بازی خانگی خود توانست با ضربه تماشایی میلیچ سه امتیاز را کسب کند. در یکی از بازی‌های حساس هفته سوم لیگ برتر استقلال در شرایطی از ماشین سازی میزبانی می‌کرد که هفته گذشته در یک دیدار نسبتا جنجالی دو بر یک نتیجه را به فولاد واگذار کرد. محمود فکری که فشارهای زیادی را به خاطر این باخت در روزهای اخیر تحمل کرده، تغییرات زیادی در ترکیب تیمش به وجود آورد تا بتواند دومین برد خود را در آزادی جشن بگیرد.از سوی دیگر ماشین سازی هم که اولین امتیاز خود را در لیگ بیستم هفته گذشته برابر ذوب آهن کسب کرده بود، با یک بازی نسبتا دفاعی قصد در کسب حداقل امتیاز را در این بازی داشت.در نهایت استقلال در روزی که موقعیت های زیادی را توسط مهاجمان خود از دست داد، با یک ضربه ایستگاهی تماشایی از سوی میلیچ به سه امتیاز این بازی دست پیدا کرد تا 6 امتیازی شود و در جدول چند پله صعود کند.

تک گل ارزشمند مهندس برای نارنجی پوشان
سایپا در یک بازی پرحاشیه در نهایت به سه امتیاز شیرین دست یافت .در شرایطی که نساجی مازندران در نیمه اول تیم برتر زمین از حیث ایجاد موقعیت بود، در نهایت این شاگردان صادقی بودند که روی موقعیت سنجی و فرصت طلبی فوق العاده خود به سه امتیاز شیرین بازی دست یافتند. در این بازی که اعتراض پیاپی دو تیم به عملکرد داور جنجال های زیادی را شکل داده بود، در نهایت نارنجی پوشان سایپا روی ضربه تمام کننده محسن مسلمان به هدف خود دست یافتند.

حساس، حیثیتی و پرتنش در سیرجان
دیدار تیم های فولاد و گل گهر که جنجال های بسیار زیادی داشت، با تساوی یک بر یک خاتمه یافت. یکی از حساس‌ترین بازی های این هفته لیگ برتر در ورزشگاه امام علی سیرجان بین تیم های گل گهر و فولاد برگزار شد. در نخستین دقایق این بازی دو تصمیم داور برای گرفتن پنالتی و تکرار آن جنجال های زیادی را در میدان به وجود آورد و نکته جالب این که بازی با جنجال درباره یک پنالتی دیگر هم خاتمه یافت.
گل ها :در دقیقه 8 بازی گادوین منشا- دقیقه ۸ مهاجم نیجریایی از روی نقطه پنالتی برای گل گهر ومحمد قاسمی نژاد در دقیقه ۴۱ به زیبایی دروازه خالی گل گهر را باز کرد تا بازی یک بر یک شود.

سه پنالتی در سه بازی در دقیقه 90برای فولاد؛
تیم فوتبال فولاد خوزستان در سومین دیدار پیاپی در لیگ برتر در دقایق آخر صاحب ضربه پنالتی شد اما این بار فرصت آن ها از دست رفت.اگر ساسان انصاری در آخرین دقیقه بازی برابر گل گهر پنالتی تیمش را تبدیل به گل می کرد فولاد صاحب یک رکورد جالب در سومین بازی لیگ بیستم می شد.این تیم در دو بازی گذشته نیز صاحب دو ضربه پنالتی در آخرین دقایق بازی شده بود. در بازی برابر ذوب آهن در هفته اول ، فولاد در هفتمین دقیقه وقت های اضافه دروازه حریف را باز و از شکست فرار کرد.در بازی برابر استقلال در هفته در دقیقه 90، فولاد یک پنالتی از حریف گرفت و شیمبا با گل کردن این ضربه سه امتیاز با ارزش را برای تیمش به دست آورد.در هفته سوم و بازی برابر گل گهر جواد نکونام با یک پنالتی دیگر می توانست به سه امتیاز با ارزش برابر امیرقلعه نویی کسب کند اما ضربه ساسان انصاری به تیر دروازه برخورد کرد و تبدیل به گل نشد .

نخستین امتیاز تازه‌واردها در اراک
دو تیم فوتبال آلومینیوم اراک و مس رفسنجان به تساوی بدون گل رسیدند. در نبرد دوئل تازه‌واردهای لیگ بیستم، مس رفسنجان در چارچوب هفته سوم و در اراک به مصاف آلومینیوم این شهر رفت که این دیدار در پایان با تساوی بدون گل به پایان رسید تا دو تیم بعد از ۲ شکست، به نخستین امتیاز خود در لیگ بیستم برسند.با این نتایج، مس رفسنجان با یک امتیاز در رده پانزدهم و آلومینیوم اراک با یک امتیاز در شانزدهم قرار گرفت.

/انتهای متن/
صاحب امتیاز و مدیرمسئول نشریات بین المللی خبر : حسین واحدی پور
License owner & Editor in Chief: HosseinVahedipour
Copyright © 2013 KHABAR International Publications Group. All rights reserved.