روزنامه صبح
آر اس اس خبرجنوب
کل صفحات خبرجنوب
مسکوکات در بازار شیراز
پر بازدید ترین ها
 تبلیغات خبر جنوب تبلیغات خبر جنوب تعالی دانش تبلیغات خبر جنوب
تبلیغات خبر جنوب تبلیغات خبر جنوب
فرصت سوزی قشقایی‌ها در شیراز :: روزنامه خبر جنوب :: نیازمندیهای خبر جنوب
NID : 197745
1399/09/10

فرصت سوزی قشقایی‌ها در شیراز

تیم فوتبال قشقایی شیراز در دومین هفته از رقابت های لیگ دسته اول فوتبال باشگاه های کشور در شرایطی که دیروز می توانست به یک برد با ارزش در ورزشگاه پارس شیراز دست پیدا کرده و صدر نشین شود . بازی را به حریف سیرجانی خود واگذار کرد.
قشقایی صفر-آرمان گهر 1
به گزارش خبرنگار «خبرجنوب» هفته دوم رقابت‌های جام آزادگان با انجام هفت بازی در شهرهای مختلف ایران پیگیری شد و تیم آرمان گهرسیرجان توانست در شیراز تیم قشقایی را با یک گل شکست دهد.در این بازی که در ورزشگاه پارس شیراز برگزار شد تیم آرمان گهر در دقیقه 41 و تنها دقایقی مانده به پایان نیمه اول توانست توسط شاهین شفیعی دروازه تیم قشقایی را باز کند.
شاگردان داریوش هرمزی سرمربی تیم قشقایی نتوانستند در 50 دقیقه باقیمانده برابر حریف به گل برسند و در نهایت نیز این بازی با پیروزی شاگردان قاسم شهبا به پایان رسید.آرمان گهر که در هفته اول رقابت ها با نتیجه دو بر یک برابر پارس جنوبی شکست خورده بود با این برد به اولین سه امتیازش رسید و شرایطش در جدول بهتر شد.در آن سو قشقایی که در هفته اول توانسته بود در نوشهر کار بزرگی انجام داده وملوان را شکست بدهد فرصت خوب صدرنشینی را از دست داد و کماکان سه امتیازی باقی ماند.به گزارش خبرنگار ما در مهم‌ترین دیدارهای دیروز مس کرمان موفق شد با یک گل شاهین شهرداری بوشهر را شکست دهد. همچنین ملوان با هدایت مازیار زارع موفق شد با دو گل چوکای تالش را شکست دهد.دیدار دو تیم هوادار و استقلال ملاثانی به دلیل عدم شرایط مطلوب آب‌وهوایی و هوای بارانی، لغو و به امروز(دوشنبه) موکول شد.همچنین در ادامه این مسابقات فجر شهید سپاسی شیراز امروز در رشت مقابل شهرداری آستارا صف آرایی خواهد کرد.
داریوش هرمزی : تیم ما عملکرد خوبی داشت اما جوانگرایی هزینه دارد
سرمربی قشقایی در مصاحبه پس از بازی ابتدا اظهار داشت:در این دیدار تیم جوان ما بازی را بدلیل کم تجربگی واگذار کرد. داریوش هرمزی افزود : تیم ما عملکرد خوبی داشت اما جوانگرایی هزینه دارد.راحت فرصت ها را از دست دادیم وحریف از تک موقعیت خود بهترین استفاده را کرد. وی در ادامه گفت:کار تمام نشده از فردا به صورت جدی برای مقابله با تیم هوادارتهران تمرین می کنیم تلاش می کنیم تیم قابل احترامی در لیگ دسته اول داشته باشیم و در نهایت حرف های خیلی زیادی برای گفتن داشته باشد.داریوش هرمزی در پایان گفت :تیم قشقایی نیاز به حمایت مسئولین خصوصا استاندار ورزش دوست فارس دارد امیدوارم بیایند وبا حضور خود ما را دلگرم کنند.علی حسامی بازیکن قشقایی نیز گفت :شاید از تجربه کم تیم بود وگرنه خودتان دیدید تلاش تیم ما قابل قبول بود. ولی فوتبال است و نتایج غیر منتظره ،ما سه موقعیت گل داشتیم ولی کم تجربگی کردیم همین باعث شد که دو موقعیت صد درصد ما گل نشود.
نتیجه دیگر دیدارهای هفته دوم؛
مس کرمان 1- شاهین شهرداری بوشهر صفر
خوشه طلایی ساوه ۱ -استقلال خوزستان ۲
نود ارومیه صفر- گل ریحان البرز صفر
بادران تهران 1 -خیبر خرم آباد صفر
چوکا تالش صفر- ملوان بندرانزلی2
پارس جنوبی ۲- رایکا بابل ۱/انتهای متن/
صاحب امتیاز و مدیرمسئول نشریات بین المللی خبر : حسین واحدی پور
License owner & Editor in Chief: HosseinVahedipour
Copyright © 2013 KHABAR International Publications Group. All rights reserved.