روزنامه صبح
آر اس اس خبرجنوب
کل صفحات خبرجنوب
مسکوکات در بازار شیراز
 تبلیغات خبر جنوب تبلیغات خبر جنوب تعالی دانش تبلیغات خبر جنوب
تبلیغات خبر جنوب تبلیغات خبر جنوب
راز مخوف قتل عمه در خانه پدر بزرگ! :: روزنامه خبر جنوب :: نیازمندیهای خبر جنوب
NID : 197779
1399/09/10

راز مخوف قتل عمه در خانه پدر بزرگ!

پسر جوان که از عمو و پدر بزرگش کینه به دل داشت بعد از خوردن قرص اکس در اقدامی هولناک عمه اش را کشت اما دستش رو شد.عصر جمعه 20 تیر ماه سال جاری خبر مرگ مرموز زن جوانی در خانه اش به ماموران کلانتری 130
نازی آباد مخابره شد و تیمی از ماموران به دستور بازپرس ویژه قتل برای تحقیق وارد عمل شدند و با حضور در خانه زن جوان با جسد وی در حالی که روی کاناپه سالن پذیرایی افتاده بود مواجه گردیدند. در بررسی های اولیه متخصصان پزشکی قانونی اعلام کردند که از زمان مرگ حدود ۱۲ ساعت می گذرد و ماموران در تحقیقات از بستگان الهام پی بردند که او از شوهرش طلاق گرفته و به تنهایی در این خانه زندگی می کند و خانواده اش از روز گذشته با توجه به این که الهام پاسخ تماس هایش را نداده نگران شده و وقتی به خانه اش مراجعه می کنند در ابتدا متوجه بوی گاز شده و پس از تخریب در و ورود در داخل خانه با جسد وی رو به رو می شوند. نخستین بررسی ها نشان می داد که یک کتری آب جوش روی گاز بوده که به علت سر رفتن باعث خاموش شدن گاز و انتشار آن شده است بنابراین احتمال مرگ بر اثر گاز گرفتگی مورد بررسی قرار گرفت. از طرفی نبود آثار کبودی و جراحت روی بدن زن جوان و مرتب بودن خانه این فرضیه گاز را قوت بخشید اما بازپرس شعبه 10 دادسرای امور جنایی پایتخت دستور انتقال جسد به پزشکی قانونی را صادر کرد و با انجام آزمایشات متخصصان پزشکی قانونی و تنها کمتر از ۲۴ ساعت از کشف جسد زن جوان، مشخص شد علت مرگ زن جوان نه تنها گاز گرفتگی نبوده بلکه وی به قتل رسیده است. پزشکی قانونی آثار شکستگی روی گردن الهام را تأیید کرد و بدین ترتیب بازپرس رحیم دشتبان راهی پزشکی قانونی شد و به بررسی جسد پرداخت. با تأیید جنایت، تحقیقات برای شناسایی قاتل در دستور کار تیم تحقیق قرار گرفت و از آن جایی که در ورودی خانه سالم بود، اولین فرضیه این بود که قتل از سوی یک آشنا صورت گرفته و الهام خودش در را برای او باز کرده است. تجسس های پلیسی ادامه داشت تا این که ماموران پی بردند پسر 24 ساله ای به این خانه رفت و آمد داشته و شب قبل از جنایت نیز در خانه الهام حضور داشته است و همین کافی بود تا پسر جوان که در مراسم خاکسپاری عمه اش حضور داشت از سوی ماموران اداره 10 پلیس آگاهی تهران دستگیر شود. پسر جوان ابتدا خود را بی گناه می دانست اما وقتی در برابر مدارک پلیسی قرار گرفت و در تناقض گویی هایش گرفتار شد به ناچار به قتل عمه اش اعتراف کرد.
قتل عمه به خاطر کینه از پدر بزرگ
جوان 24 ساله که از بچگی عاشق عمه اش بوده و هنوز باور ندارد که عمه اش را به قتل رسانده است می گوید کینه از پدربزرگ و عمویم مرا به اینجا کشاند.
به چه جرمی دستگیر شدی؟
«قتل عمه ام».
چرا عمه‌ات را کشتی؟
«عمه ام، زن مهربان و خوبی بود خیلی مرا دوست داشت من هم از بچگی عاشق عمه ام بودم. رفتارش با من خوب بود اما کینه ای که از پدر بزرگ و عمویم داشتم مرا به این مسیر کشاند».
چه کینه ای؟
«پدر بزرگم قبل از مرگش هر چه پول و ثروت و ملک داشت فروخت و به عمویم داد. اموالی که سهم پدر فلج من هم بود اما او بدون توجه به وضعیت بد پدرم همه ثروتش را در اختیار عمویم قرار داد. من از این موضوع خیلی ناراحت بودم اما کاری از دستم بر نمی آمد».
عمه ات در این ماجرا نقشی داشت؟
«آن روز من خیلی ناراحت بودم. چند وقت قبل با دختری در اینستاگرام دوست شدم. اوایل خودم را پسری پولدار معرفی کردم و برای این که به دختر دلخواهم ثابت کنم که وضع مالی خوبی دارم، مدام ماشین های لوکس و لاکچری کرایه می کردم و به محل قرار با او می رفتم اما او از این ماجرا با خبر شد و مرا به خاطر وضع مالی بدم رها کرد. آن قدر حالم بد بود که حتی قرص اکس مصرف کردم. شب قبل از جنایت به خانه عمه ام آمدم. فردای آن روز شروع کردم به بد و بی راه گفتن به عمو و پدر بزرگم. اگر پدر بزرگم حق پدرم را داده بود الان می توانستم با دختر مورد علاقه ام در ارتباط باشم و شکست عشقی نخورم. عمه الهام وقتی دید من دارم به پدر و برادرش ناسزا می گویم عصبانی شد و یک سیلی به صورتم زد. من که خودم حالت عادی نداشتم از این کار عمه ام شوکه شدم و یک دفعه دستم را روی گلوی او گذاشتم و آن قدر فشار دادم که دیگر نفسش بند آمد. از آن جا که من ورزشکار هستم و در رشته بوکس فعالیت می کنم دستانم خیلی قوی است و به همین خاطر این اتفاق افتاد».
بعد از قتل چه کردی؟
«به خودم گفتم صحنه سازی کنم تا راز قتل مخفی بماند. برای همین گاز را روشن کردم تا به نظر برسد که عمه ام مسموم و دچار گازگرفتگی شده است».
حرف آخر؟
«پشیمانم و عذاب وجدان یک روز هم مرا رها نکرده است».بازپرس دشتبان پس از گذشت 5 ماه با توجه به تحقیقات تکمیلی ماموران و بازسازی صحنه جرم، نظریه پزشکی قانونی و اعترافات پسر جوان به قتل عمه اش پرونده را با صدور کیفرخواست به دادگاه کیفری یک استان تهران ارجاع کرد. بنا بر این گزارش، پسر جوان به اتهام قتل عمدی عمه اش برای صدور حکم نهایی به دادگاه کیفری یک استان تهران منتقل خواهد شد تا از حکم نهایی با توجه به جرم صادر شده و درخواست خانواده صادر شود.


/انتهای متن/
صاحب امتیاز و مدیرمسئول نشریات بین المللی خبر : حسین واحدی پور
License owner & Editor in Chief: HosseinVahedipour
Copyright © 2013 KHABAR International Publications Group. All rights reserved.