روزنامه صبح
آر اس اس خبرجنوب
کل صفحات خبرجنوب
مسکوکات در بازار شیراز
 تبلیغات خبر جنوب تبلیغات خبر جنوب تعالی دانش تبلیغات خبر جنوب
تبلیغات خبر جنوب تبلیغات خبر جنوب
شمال بوشهر ظرفیت تبدیل به پارس جنوبی دوم را دارد :: روزنامه خبر جنوب :: نیازمندیهای خبر جنوب
NID : 201932
1399/10/24

شمال بوشهر ظرفیت تبدیل به پارس جنوبی دوم را دارد

نماینده مردم بوشهر، گناوه و دیلم در مجلس شورای اسلامی گفت: باید به سمت پروژه‌های کلان و مهم حرکت کنیم، شمال استان ظرفیت تبدیل شدن به پارس جنوبی دوم را دارد.
عبدالکریم جمیری در بازدید از شرکت نفت فلات قاره و منطقه عملیاتی بهرگان در بندر امام حسن اظهار داشت: با این استعدادی که در منطقه وجود دارد احداث پالایشگاه اولین اولویت منطقه است، کارشناسان و مدیران حاضر در منطقه که به توانمندی و ظرفیت‌های منطقه اشراف دارند و این موضوع را تایید کرده‌اند؛ طرح آن باید تکمیل شود و با مستندات و پیوست‌های مناسب به مدیران وزارت نفت منتقل شود، بنده نیز با تمام توان در کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی از آن دفاع خواهم کرد.
نماینده مردم بوشهر، گناوه و دیلم در مجلس شورای اسلامی گفت: باید به سمت پروژه‌های کلان و مهم حرکت کنیم، شمال استان ظرفیت تبدیل شدن به پارس جنوبی دوم را دارد، کارهای بزرگی انجام شده است ولی استعداد انجام کارهای بزرگتری وجود دارد.
وی با اشاره به کم توجهی نفتی‌ها به مسئولیت‌های اجتماعی خود در قبال مناطق پیرامونی اذعان کرد: محرومیت در شمال استان نسبت به جنوب استان بسیار مشهود است، به خاطر اینکه در طول زمان به مسئولیت‌های اجتماعی مجموعه‌های نفتی در این منطقه توجه نشده است.
جمیری افزود: وقتی استعداد و پتانسیل بالقوه وجود داشته باشد ولی مدیران نتوانند کاری کنند که پتانسیل‌ها به فعلیت برسد و مردم بهره ببرند واقعا در حق مردم منطقه ظلم می‌شود، نباید در کنار این همه نعمت خدادادی مردم محروم بمانند.
نماینده مردم بوشهر، گناوه و دیلم در مجلس شورای گفت: مدیرانی که در راس کار هستند باید برای استفاده از داشته‌ها و بهره بردن از آن‌ها به نفع مردم اندیشه کنند، نباید به این فکر کنیم که چند نیرو را در بخش‌های خدمات شرکت‌های نفتی به کار بگیریم، برای توسعه اشتغال در شمال استان باید به فکر ایجاد زیرساخت‌های مناسب با توجه به استعداد منطقه باشیم.


/انتهای متن/
صاحب امتیاز و مدیرمسئول نشریات بین المللی خبر : حسین واحدی پور
License owner & Editor in Chief: HosseinVahedipour
Copyright © 2013 KHABAR International Publications Group. All rights reserved.