روزنامه صبح
آر اس اس خبرجنوب
کل صفحات خبرجنوب
مسکوکات در بازار شیراز
 تبلیغات خبر جنوب تبلیغات خبر جنوب تعالی دانش تبلیغات خبر جنوب
تبلیغات خبر جنوب تبلیغات خبر جنوب
استاندار فارس: شرایط فارس هنوز خاص است :: روزنامه خبر جنوب :: نیازمندیهای خبر جنوب
NID : 202055
1399/10/24

استاندار فارس: شرایط فارس هنوز خاص است

سهیلا رفیعی نژاد- خبرنگار «خبرجنوب»/ استاندار فارس گفت: تا روزی که حتی یک بیمار مبتلا به کووید ۱۹ در فارس باشد باید شرایط را خاص بدانیم.
عنایت ا... رحیمی در نشست قرارگاه استانی طرح سردار شهید حاج قاسم سلیمانی افزود: با وجود کاهش موارد ابتلا و فوتی در استان باید بدانیم که امکان برگشت این ویروس به حالت قبل هست و به همین دلیل رعایت اصول پیشگیرانه باید ادامه یابد.
استاندار فارس در ادامه با اشاره به نقش طرح شهید سلیمانی در بهبود شرایط عنوان کرد: در فارس استراتژی کلی ما این بود که بتوانیم یک آرامش را بر جامعه حکمفرما کنیم و یک همدلی را در بین سازمان ها و سازمان های مردم نهاد و دیگر مراجع تخصصی ایجاد کنیم و شواهد نشانگر موفقیت آمیز بودن این استراتژی است. در این حرکت نقش نماینده ولی فقیه در فارس، دستگاه قضا و همه نیروهای مسلح پر رنگ و قابل تقدیر بوده است.
رحیمی گفت: ان زمان که بحث تعطیلی بود، مردم و صنوف استان می آمدند و می گفتند نگران نباشید و هر چند صنف ما به خطر می افتد اما شما برای سلامت مردم تصمیم مطلوب بگیرید. وی افزود: بسیاری از مردم برای کمک به هم نوعان خود از کسب و کارشان گذشتند و از نقش پر رنگ مردم و اصناف در کنترل کرونا در فارس تشکر می کنیم.رحیمی با اشاره به تولید گران، صنعتگران، بسیج و سپاه برای تهیه ملزومات بهداشتی تاکید کرد که امروز استان در این زمینه ها خودکفا است.استاندار فارس عنوان کرد: کادر بهداشت و درمان ما هم خالصانه پای کارآمدند تا مرگ و میر را کاهش دهند و فارس طبق میانگین موجود، در زمینه میزان فوتی های ناشی از کرونا جزو سرآمدان دنیا هست.
رحیمی اثر گذاری قرارگاه های مختلف به منظور کمک رسانی به مردم و خیران را هم یادآور شد و بر اجرای طرح شهید سلیمانی تا زمان رفع کامل خطر تاکید کرد.


/انتهای متن/
صاحب امتیاز و مدیرمسئول نشریات بین المللی خبر : حسین واحدی پور
License owner & Editor in Chief: HosseinVahedipour
Copyright © 2013 KHABAR International Publications Group. All rights reserved.