روزنامه صبح
آر اس اس خبرجنوب
کل صفحات خبرجنوب
مسکوکات در بازار شیراز
 تبلیغات خبر جنوب تبلیغات خبر جنوب تعالی دانش تبلیغات خبر جنوب
تبلیغات خبر جنوب تبلیغات خبر جنوب
عبدالرضا قاسم پور: همراهی از شما و پیگیری مصوبات حمایتی از ما :: روزنامه خبر جنوب :: نیازمندیهای خبر جنوب
NID : 202057
1399/10/24

عبدالرضا قاسم پور: همراهی از شما و پیگیری مصوبات حمایتی از ما

«خبرجنوب»/ در حالی که وضعیت فارس در ارتباط با بیماری کرونا تحت کنترل درآمده اما همچنان 17 شهرستان استان در وضعیت زرد است و به گفته جانشین استاندار فارس در ستاد استانی بیماری کرونا اصناف بار دیگر باید با همراهی در اجرای مصوبات استانی کرونا، برای حفظ شرایط فعلی به ویژه در آستانه نوروز سال ۱۴۰۰ همچنان به دستورالعمل ها توجه کنند.
عبدالرضا قاسم پور در جلسه با هیأت رئیسه اتاق اصناف استان و روسای اتحادیه های صنفی شهر شیراز تاکید کرد که در صورت تغییر رنگ بندی فارس به قرمز و نارنجی دوباره تعطیلی اجباری بخشی از گروه های شغلی و صنفی پیش رو خواهد بود.وی افزود: هم اکنون وضعیت ۱۹ شهر استان فارس در مواجهه با بیماری کرونا آبی و ۱۷ شهر زرد است و وضعیت قرمز و نارنجی در سطح استان به صفر رسیده و درصد مثبت شدن تست‌های کرونا هم زیر ۲۰ درصد است. در همین حال ضریب اشغال تخت های بیمارستانی افراد مبتلا به بیماری کرونا در فارس هم به زیر ۲۰ درصد رسیده که به گفته قاسم پور این توفیق ها نتیجه مثبت حاصل همکاری خوب اصناف است.
جانشین استاندار فارس در ستاد استانی مدیریت بیماری کرونا با یادآوری همراهی اصناف از ابتدای شیوع ویروس کرونا و نقش مهم و موثر اصناف در برهه های مختلف تاریخ کشورمان افزود: از زمان پاندمی کرونا نیز اصناف به رغم مشکلات و فشارها و آسیب‌هایی که این بیماری به کسب و کارهای آن ها تحمیل کرده است، برای حفظ و حراست از جان مردم در همراهی با اجرای محدودیت ها پیشگام بودند. این اقدام همراه با اجرای محدودیت های کرونایی و طرح جامع مقابله با کرونا و طرح شهید سلیمانی منجر به این شد که فارس نسبت به سایر استان ها در درگیری با بیماری کرونا وضعیت بهتری داشته باشد.
وی در پایان تاکید کرد که مجموعه اداری و دولتی و بانک‌ها موظف به اجرای مصوبات حمایتی کرونایی دولت هستند و سامانه ۱۱۱ (سامد ) برای دریافت گزارش ها و شکایت ها نسبت به عملکرد در مسیر اجرای مصوبات کرونایی دولت در نظر گرفته شده است.


/انتهای متن/
صاحب امتیاز و مدیرمسئول نشریات بین المللی خبر : حسین واحدی پور
License owner & Editor in Chief: HosseinVahedipour
Copyright © 2013 KHABAR International Publications Group. All rights reserved.