روزنامه صبح
آر اس اس خبرجنوب
کل صفحات خبرجنوب
مسکوکات در بازار شیراز
 تبلیغات خبر جنوب تبلیغات خبر جنوب تعالی دانش تبلیغات خبر جنوب
تبلیغات خبر جنوب تبلیغات خبر جنوب
پیروزی‌های 2 سال اخیر بیشتر از ۴0 سال قبل بود :: روزنامه خبر جنوب :: نیازمندیهای خبر جنوب
NID : 202181
1399/10/27

پیروزی‌های 2 سال اخیر بیشتر از ۴0 سال قبل بود

جانشین سپاه پاسداران کشور گفت: در ۲ سال اخیر پیروزی‌هایی به دست آورده‌ایم که خیلی بیشتر از ۴۰ سال قبل بوده است و همه دشمنان می‌ دانند ایران متناسب با هر عملی به اندازه کافی توان دارد اما طبق مبانی دین خودمان عمل خواهیم کرد.سردار علی فدوی در مراسم گرامیداشت شهید فخری‌زاده مهابادی اظهار کرد: دشمنان احمق در سال ۹۷ گفتند ایران ۲۲ بهمن امسال را نمی تواند جشن بگیرد.
وی خاطر نشان کرد: یکی از خصوصیات مهم شهید فخری‌زاده و شهید سلیمانی این بود که بر قاعده‌ هایی که خداوند گفته عمل کرده‌ اند و خداوند متعال بر شهید مقامی اعطا کرده که همه مردم هم ‌اگر جمع شوند نمی‌توانند بر عظمتی که خداوند بر شهید داده اضافه کنند.
فدوی تصریح کرد: امید است که شهدا الگویی شوند و خداوند عنایت کند تا راه ‌آن‌ها را ادامه دهیم؛ شهدایی که بعضا در مورد مجاهدت آن‌ ها نمی‌شود صحبت کرد و دائم تاکید شده که مخفی باشند.
جانشین فرماندهی سپاه پاسداران گفت: نیازمندی که برای دنیا داریم ابدی است و این دنیا فانی و زودگذر است؛ ۴۲ سال است دشمنان متحد شدند که علیه جمهوری اسلامی عملیات کنند و پیروزی به دست بیاورند ولی موفق نشدند اما الان ایران به مرحله‌ای رسیده که دشمنان باید در برابر آن به فکر دفاع باشند. وی ادامه داد: ایران به مرحله اول یعنی دفاع در دهه ۶۰ رسید و در دهه ۷۰ دنیا فهمید ایران قدرت بازدارندگی دارد و در دهه ۸۰ به مرحله‌ ای رسید که اقدام اول و قدرت برتر در اختیار ایران قرار گرفت.

/انتهای متن/
صاحب امتیاز و مدیرمسئول نشریات بین المللی خبر : حسین واحدی پور
License owner & Editor in Chief: HosseinVahedipour
Copyright © 2013 KHABAR International Publications Group. All rights reserved.