روزنامه صبح
آر اس اس خبرجنوب
کل صفحات خبرجنوب
مسکوکات در بازار شیراز
پر بازدید ترین ها
 تبلیغات خبر جنوب تبلیغات خبر جنوب تعالی دانش تبلیغات خبر جنوب
تبلیغات خبر جنوب تبلیغات خبر جنوب
اعتراف به قتل پس از 3 روز سکوت :: روزنامه خبر جنوب :: نیازمندیهای خبر جنوب
NID : 206581
1399/12/16

اعتراف به قتل پس از 3 روز سکوت

پسر جوان که پس از قتل به ترکیه سفر کرده بود پس از 6 ماه به ایران بازگشت و وقتی دستگیر شد خود را بی گناه می دانست تا این که پس از 3 روز سکوت را شکست.
شامگاه دوشنبه 24 شهریور ماه امسال مأموران پلیس تهران در جریان به قتل رسیدن زن جوانی در نزدیکی پارک چیتگر قرار گرفتند. مأموران کلانتری 154 چیتگر با حضور در محل پی بردند زن 27 ساله ای به نام مرجان هدف ضربات چاقو قرار گرفته و پس از انتقال به بیمارستان به کام مرگ فرو رفته است و همین کافی بود تا بازپرس غلامی از شعبه 3 دادسرای امور جنایی تهران همراه بازپرس ویژه قتل برای تحقیقات فنی پای در صحنه جرم گذاشتند. بررسی‌ های اولیه نشان از آن داشت که مرجان یک فرزند کوچک دارد و شب حادثه از خانه دوستش در شرق تهران خارج و سوار بر تاکسی اینترنتی همراه خواستگارش که پسر جوانی است برای تفریح به پارک چیتگر رفته اند که در آن جا به طرز مرموزی به قتل رسیده است. کارآگاهان در ادامه به بررسی دوربین های مدار بسته در نزدیکی محل جنایت پرداخته و مشخص شد پسر جوانی به نام مهدی 24 ساله که مورد علاقه مرجان بوده و قصد داشتند تا با هم ازدوج کنند، مرجان را هدف ضربات چاقو قرار داده و سپس پا به فرار گذاشته است. تجسس های پلیسی برای دستگیری مهدی ادامه داشت و ماموران پی بردند که مهدی پس از قتل به شهرستان دماوند رفته است اما وقتی کارآگاهان برای دستگیری وی وارد عمل می شوند متوجه می شوند پسر جوان چند روزی است که به خانه بازنگشته و فراری شده است.

بازگشت قاتل از ترکیه به ایران
ردیابی های پلیسی ادامه داشت که کارآگاهان اداره 10 پلیس آگاهی تهران در تحقیقات میدانی اطلاع پیدا کردند که مهدی که به طور قاچاقی از ایران خارج شده بود چند روز قبل به صورت قاچاقی از کشور ترکیه به ایران بازگشته و به شهرستان دماوند رفته است که مأموران به دماوند رفته و در عملیات پلیسی مهدی را دستگیر کردند. مهدی پیش روی قاضی پرونده اصرار بر بی گناهی داشت و در تحقیقات گفت: «من قصد ازدواج داشتم و در یک گروه تلگرامی با مرجان آشنا شدم و که بعد از 2 ماه به هم علاقمند شدیم و حتی با وجود این که می دانستم مرجان یک زن مطلقه است و یک فرزند دارد حاضر به ازدواج با او بودم».
وی افزود: «من قصد داشتم به خواستگاری اش بروم اما مرجان می گفت که به درد هم نمی خوریم و بهتر است به این ارتباط و دوستی پایان دهیم اما من اصرار به ازدواج با او داشتم».
پسر جوان ادامه داد: «مرجان وقتی در برابر اصرارهای من برای ازدواج قرار گرفت ادعا کرد باید منتظر بمانم که ابتدا کارهای درمانی فرزندش را که بیماری کلیوی دارد انجام بدهد و سپس کارهای حضانت فرزندش را انجام دهد و بعد از آن با هم ازدواج کنیم».
مهدی ابتدا خود را بی گناه معرفی می کرد اما پس از 3 روز سکوت را شکست و به قتل مرجان اعتراف کرد و گفت: «من در شهر دماوند زندگی می کنم و یک قصابی دارم، شب حادثه برای دیدن مرجان به تهران آمدم و قرار بود حرف های آخرمان را بزنیم. وقتی به تهران آمدم در منطقه تهران پارس برای مغازه ام یک چاقو خریدم و سپس برای شام با مرجان به سمت چیتگر رفتیم».
پسر جوان ادامه داد: «پس از خوردن شام داخل خودرو بر سر ادامه رابطه مان و ازدواج با هم بحث کردیم، در حالی که به مرجان می گفتم دوستش دارم ناگهان به من گفت تو بچه دهاتی هستی و فرهنگ تو به ما نمی خوره! شوکه شدم، در این مدت هیچ وقت به او بی احترامی نکرده بودم و این حرفش برایم گران تمام شد و در یک لحظه عصبانی شدم و با چاقو 5 ضربه به او زدم و با سرعت فرار کردم و به دماوند رفتم».
قاتل پارک چیتگر ادامه داد: «فکر نمی کردم مرجان را کشته باشم اما در کانال‌های تلگرامی خبر قتل یک دختر در پارک چیتگر را خواندم و مشخصاتی که در خبر بود با مشخصات درگیری من و مرجان یکی بود و تازه فهمیدم او را کشتم».

/انتهای متن/
صاحب امتیاز و مدیرمسئول نشریات بین المللی خبر : حسین واحدی پور
License owner & Editor in Chief: HosseinVahedipour
Copyright © 2013 KHABAR International Publications Group. All rights reserved.